Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Boj aj v hľadisku

Sportnet|Publikované 4. mar 2009 o 23:00

SP. NOVÁ VES. V utorkovom prvom semifinálovom zápase sa nebojovalo len na ľade. Prišiel aj početný fanklub z Prešova, a tak sa odohrával súboj aj v

hľadisku.

Vyhrali domáci

Aj v tomto meraní síl zvíťazili Spišiaci. Domáci fanklub už dlhší čas nemá v hľadisku svoje miesto. V utorok si ho našli hneď vedľa striedačky Prešova. Bez dlhých opisovačiek - fanklub bol vynikajúci. "Zvažujeme, či sa nám oplatí vycestovať do Prešova. Veľa ľudí odradilo správanie prešovských fanúšikov a v sobotu by sme nechceli ísť domov v sanitke," povedal podpredseda fanklubu W.B.W. Spišská Nová Ves Štefan Šuba.

Plné ruky práce

Nie v najlepšom svetle sa ukázali priaznivci Prešova. Ešte prvú tretinu ako-tak povzbudzovali. Cez prestávku vyvolali na zimnom štadióne menšie potýčky. Organizátori a mestská polícia mali plné ruky práce. Nakoniec sa to skončilo tak, že v sektore Prešova v poslednej tretine nebol ani jeden fanúšik. "Keď tu boli Bardejovčania, nebol s nimi absolútne žiadny problém. Spolupráca s nimi bola naozaj vynikajúca. To sa už nedá povedať o Prešovčanoch. Je otázne, či oni vôbec prišli na hokej, lebo zďaleka sa tak nesprávali," povedal manažér HK Spišská Nová Ves Marek Topoli.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.