Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Blake pri golfe trafil do jamky „prvým podaním“

SITA|Publikované 10. mar 2007 o 08:00

LA QUINTA 10. marca (SITA) - Popredný americký tenista James Blake v rámci partie golfu na ihrisku Dunes v lokalite La Quinta pred zapojením sa do turnaja ATP Masters Series Pacific Life Open v domácom ...

LA QUINTA 10. marca (SITA) - Popredný americký tenista James Blake v rámci partie golfu na ihrisku Dunes v lokalite La Quinta pred zapojením sa do turnaja ATP Masters Series Pacific Life Open v domácom Indian Wells trafil loptičku do jamky „prvým podaním“, čiže odpalom tzv. hole-in-one. Dvadsaťsedemročnému rodákovi z Yonkersu sa tento výnimočný kúsok podaril na "sedmičke" železom 4 na vzdialenosť 202 yardov, čiže približne 185 metrov. Udalosť, ktorú dosvedčili ďalší tenista Mardy Fisha a tréneri oboch hráčov Brian Barker a Scott Humphries, je o to neuveriteľnejšia, že aktuálnej šestke svetového rebríčka (toho z dvorcov), sa rovnaký majstrovský úder podaril už v decembri v Saddlebrooku.

Blake sa vlani v Indian Wells dostal až do finále, v ktorom podľahol Švajčiarovi Rogerovi Federerovi 5:7, 3:6, 0:6. Prípadné repete tohto duelu bolo teraz "pavúkom" naprojektované už na štvrťfinále. V 1. kole mal Blake ako šiesty nasadený voľný žreb a v 2. kole si zmeria sily s Francúzom Florentom Serrom.


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.