Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Bezzubé hostky v Zemplíne nehrýzli

Sportnet|Publikované 18. dec 2005 o 23:00

Košice (TASR+SITA) - Po predohrávke Partizánske - Zlín (24:22) najvyššia súťaž hádzanárok WHIL pokračovala zápasmi 10. kola. Michalovčanky privítali

na svojej palubovke Štart Bratislava a bez problémov si s týmto súperom poradili.

Michalovce - Bratislava 28:14 (15:5)

Michalovce - Domáce začali očakávané víťazstvo potvrdzovať od samého úvodu, keď už v piatej minúte viedli po góle Beňuškovej 4:0. Stretnutie sa aj naďalej vyvíjalo podľa rovnakého scenára a do kabín družstva odchádzali za jasného stavu 15:5. Po prestávke sa hra vyrovnala aj preto, že domáci tréner prestriedal zostavu. Aj keď Štart zefektívnil koncovku, alarmujúce je, že jeho hráčky dali počas celého zápasu iba osem gólov z hry!

Štatistika

Rozhodovali: P. Leško, M. Leško, vylúčené: 5:7, 7 m hody: 2/2 - 6/6, 800 divákov.

IUVENTA: Krajcárová, Vaverková Jenčíková 3, Tóthová 10/2, Hodošková 2, Gregorčíková 2, Cinová 3, Kalaninová 1, Beňušková 3, Pajtášová 3, Dittelová, Pylypjuková 2, Szőllősiová, Školková.

ŠKP ŠTART: Kluková, Sukalová Sántaiová 2, Suchá, Cicmanová, Némethová, Ondrovičová 2, Váchová 7/6, Globanová 1, Gorejová 1, Bachratá.

(jč)

Zostávajúce výsledky

Bohunice - Slavia Praha 21:32 (10:13), Veselí - Písek 40:25 (18:10), Olomouc - Bánovce 40:18 (19:6).