Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Betliar privíta súpera z Turne nad Bodvou

Tréner Tréner Tatrana Betliar Vladislav Vávra. (Autor: pp)
Sportnet|Publikované 25. apr 2014 o 22:00

Futbalisti Tatrana Betliar sa v nedeľu predstavia na domácej pôde. Hostiť budú hráčov Turne n/B.BETLIAR. Tatran vstúpil do odvetnej časti dobre a klub by už nerád strácal doma body. Na jeseň v Turni n/B síce prehrali, v prípravnom zápase pred jarnou časťou naopak vyhrali. Ako teda vidí nadchádzajúci zápas tréner Tatrana?

„Aj v tomto zápase nám pôjde o veľa. Každý bod sa už počíta a doma nechceme stratiť žiadny. V príprave sme ich síce porazili, ale teraz sa bude hrať celkom iný zápas. Nemienime meniť taktiku z predchádzajúceho zápasu. Zabezpečená obrana, rýchly prechod do útoku a hlavne, musíme dať o jeden gól viac ako súper,“ uviedol hrajúci tréner Tatrana Betliar Vladislav Vávra.

V prvom jarnom kole mal Betliar pre odhlásenie Vyšného Opátskeho B voľno, potom remizoval v Gemerskej Hôrke a v minulom kole zdolal Kokšov–Bakšu.

„Boli to ťažké zápasy a ťažko získali body. Musím priznať, že v Gemerskej Hôrke mohol rozhodca odpískať až dve jedenástky v prospech domácich, ale nestalo sa tak. Tak sme so šťastím získali bod. Doma sme museli a na konci zápasu sme dali vytúžený gól a bodovali naplno,“ zhrnul V. Vávra.

V úvodných zápasoch chýbali viacerí hráči, v ostatnom chýbali I. Lörincz či Zs. Barkasz. Ako to vyzerá s kádrom teraz? Budú už k dispozícii?

„Určite nie. Barkasz má zlomený palec a bude to na dlhšie. I. Lörincz by ma byť na deväťdesiat percent k dispozícii, no pre pracovné povinnosti budú chýbať ďalší hráči,“ povedal V. Vávra.

Pozrieť sa na futbal však budú môcť fanúšikovia v Betliari nielen v nedeľu, ale už aj v sobotu. DK VsFZ totiž potrestala Gemerskú Hôrku zatvorením ihriska na jeden zápas. Zápas s Ďurkovom tak odohrajú práve na ihrisku Tatrana Betliar.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.