Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Berger očakáva od Jarolína strieľanie gólov

Sportnet|Publikované 11. okt 2006 o 22:00

Poprad - S úsmevom na tvárach sa vracali domov zo Žiliny popradskí hokejisti, ktorí v utorok vyhrali na ľade úradujúceho majstra 3:1. Aj keď, už ako

tradične, inkasovali opäť ako prví, pod Tatry napokon cestovali s plným bodovým ziskom. Sme veľmi radi, že sme vyhrali, lebo keď sa človek pozrie na tabuľku, od tretieho až po predposledné miesto je to nesmierne vyrovnané a každý bod má dnes cenu zlata. V prvej tretine sme súperovi poskytli zbytočne príliš veľa priestoru, trochu to využil, vytvoril si nejaké šance, ale postupom času sa naša hra lepšila. Vytvorili sme si aj my viacero gólových príležitostí a z nášho pohľadu mohol byť ten výsledok ešte výraznejší, spokojne konštatoval tréner Popradu Stanislav Berger (na snímke).

Po nevydarenej úvodnej šestine základnej časti v tej druhej kamzíci doposiaľ nezakopli a z možných deviatich bodov získali osem. Popradský lodivod by však z toho predčasne závery robiť nechcel. Druhá šestina sa ešte len rozbehla, takže hodnotiť ju je predčasné. Body a víťazstvá ale potrebujeme a posledné víťazstvá dodali mužstvu sebadôveru a morálnu silu. Verím, že to bude pokračovať, zaželal si v mene celého kolektívu kouč, ktorého korektúry v zostave sa zatiaľ osvedčili.

Do zostavy nám naviac dnes (včera, pozn. redakcie) pribudol nový hráč, René Jarolín, strelec zo Skalice a veríme, že tento útočník nám pomôže, prezradil čerstvú informáciu S. Berger, ktorý od novej posily očakáva v prvom rade strieľanie gólov. V zápase s Košicami by nám už mal byť k dispozícii. Uvidíme, kde ho zaradíme, ale zatiaľ to vyzerá tak, že by mohol hrať s Halajom. Až po prvých tréningoch na ľade však budeme múdrejší, dodal S. Berger.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.