Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Belica zvíťazil už dvanástykrát

Sportnet|Publikované 12. mar 2009 o 23:00

Štrnásty ročník stolnotenisového turnaja prilákal viac ako tridsiatku súťažiacich.REVÚCKA LEHOTA. Druhý marcový víkend prebehol v Revúckej Lehote

Štrnásty ročník stolnotenisového turnaja prilákal viac ako tridsiatku súťažiacich.

REVÚCKA LEHOTA. Druhý marcový víkend prebehol v Revúckej Lehote už štrnásty ročník stolnotenisového turnaja pre neregistrovaných hráčov. Stretli na ňom rodáci, ich príbuzní či bývalí obyvatelia obce.

Za stoly nastúpilo 31 stolných tenistov všetkých vekových kategórií. Odohrali spolu 117 zápasov. Medzi najmladšími zvíťazili A. Benedikty, D. Stanko. V ďalšej do 10 rokov vyhrala E. Stanková pred V. Stankovou a P. Benediktyovou. Medzi staršími žiakmi skončil na prvom mieste M. Stanko, druhý bol R. Stanko a bronz patril M. Králikovi.

V hlavnej mužskej kategórii do 45 rokov si prvenstvo vybojoval J. Kučerák pred S. Králikom a tretie miesto zostalo pre J. Benedika. Medzi najstaršími, nad 45 rokov si 66-ročný O. Belica víťazstvo zopakoval už po dvanástykrát. O priečku nižšie skončil Š. Kovalčík a za ním M. Balciar. "Myslím si, že turnaj sa nám vydaril, bol na dobrej úrovni a všetci prisľúbili účasť na budúcoročnom jubilejnom pätnástom ročníku," povedal starosta Revúckej Lehoty Dušan Pavlák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.