Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Beckham počas turnaja bez manželky, Victoria nemá kde spať

Sportnet|14. jún 2004 o 00:00

LONDÝN - Na základe rozhodnutia trénera anglickej futbalovej reprezentácie Svena-Görana Erikssona majú jeho zverenci zákaz stretávať sa počas európskeho šampionátu so svojimi manželkami a priateľkami. Aj keď partnerky futbalistov budú svojimi hlasivkami


Victoria Beckhamová, manželka kapitána anglickej futbalovej reprezentácie, sledovala včera v Lisabone prípravu mužstva na večerný zápas s Francúzskom (skončil sa po uzávierke tohto vydania).FOTO - REUTERSpodporovať v Portugalsku svoje milované polovičky, bývať budú oddelene, čo sa týka samozrejme aj Victorie Beckhamovej, manželky kapitána Davida Beckhama.

Bývalá členka niekdajšej dievčenskej hudobnej skupiny Spice Girls však zrejme trocha pozabudla na včasné rezervovanie hotelovej izby.

Podľa správy v denníku The Sun si Victoria pôvodne prenajala na obdobie počas šampionátu luxusnú vilu, po zverejnení informácie o mieste jej budúceho pobytu sa však rozhodla objednávku stornovať a mienila sa spolu so svojimi dvoma synmi Brooklynom a Romeom ubytovať v päťhviezdičkovom hoteli Penha Longa blízko Lisabonu, kde našli svoj príbytok aj ostatné partnerky futbalistov.

"Telefonovala sem pani Beckhamová a chcela si rezervovať izbu. Bohužiaľ sme už nemali žiadne voľné miesta," povedal jeden z hotelových zamestnancov pre anglický denník Daily Mail. V hoteli sú údajne ešte nejaké voľné apartmány, tie však ostávajú vyhradené pre manželky českých futbalových reprezentantov. (tasr)

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Fínsko vs. Rusko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Turecko vs. Wales
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Taliansko vs. Švajčiarsko
Kurzy prináša