Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Beck mal pozitívnu vzorku na doping

Sportnet|Publikované 1. feb 2006 o 00:00

BRATISLAVA - Vyše trojmesačná kauza okolo dopingového testu tenistu Karola Becka speje ku koncu. Generálny sekretár tenisového zväzu Igor Moška potvrdil, že Beck bol pred dvoma týždňami na výsluchu pred tribunálom Medzinárodnej tenisovej federácie ITF ..

BRATISLAVA - Vyše trojmesačná kauza okolo dopingového testu tenistu Karola Becka speje ku koncu. Generálny sekretár tenisového zväzu Igor Moška potvrdil, že Beck bol pred dvoma týždňami na výsluchu pred tribunálom Medzinárodnej tenisovej federácie ITF v Londýne a dnes či zajtra by sa verejnosť mala dozvedieť výsledok.

"Isté je, že mal pozitívnu vzorku a ako to v takýchto prípadoch chodí, hráč má možnosť obhajovať sa ako sa zakázaná látka dostala do jeho tela. Ak to dostatočne vysvetlí, nemusí dostať trest a je nevinný. Ak nie, môže dostať stop až na dva roky," vravel Moška, ktorý verí Beckovmu tvrdeniu, že nič nebral.

Naša tenisová dvojka pomohla vlani tímu Slovenska k postupu do finále Davisovho pohára s Chorvátskom, bez neho Dominik Hrbatý na všetko sám nestačil. Beck chýba aj v nominácii na zápas s Čile.

Súvisiace články