Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

Bayern po 18 mesiacoch opäť na čele bundesligy

SITA|20. nov 2004 o 20:15

BERLÍN 20. novembra (SITA, AFP) - Po 18-mesačnej pauze a 47 zápasoch sa na čelo nemeckej bundesligy opäť vrátil Bayern Mníchov. V sobotňajšom zápase si futbalisti bavorského veľkoklubu poradili na domácom ...

BERLÍN 20. novembra (SITA, AFP) - Po 18-mesačnej pauze a 47 zápasoch sa na čelo nemeckej bundesligy opäť vrátil Bayern Mníchov. V sobotňajšom zápase si futbalisti bavorského veľkoklubu poradili na domácom Olympijskom štadióne s Kaiserslauternom 3:1. Bayern naposledy trónil na prvom mieste 24. mája 2003. O vedenie môžu Mníchovčania však prísť už v nedeľu, keď na svoj zápas proti Hamburgu nastúpi doteraz vedúci Wolfsburg. "Mali sme slabší začiatok, ale to nás nezlomilo. Napriek víťazstvu nie som celkom spokojný, pretože nehrali sme spoľahlivo v obrane a nevyužili sme množstvo šancí," vyjadril sa tréner Bayernu Felix Magath, ktorý od svojich zverencov požadoval skorý prvý gól. Ten sa však podarilo streliť hosťom. Oliver Kahn hrajúci svoj 450. bundesligový zápas inkasoval už v 7. minúte. Potom však priniesol pokoj do radov Bayernu vyrovnávajúcim gólom v 12. minúte Claudio Pizarro. Ďalšie dva góly Mníchovčanov strelili Torsten Frings a Paolo Guerrero.