Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Basketbalistky hrajú na predolympijskom turnaji

Sportnet|4. jún 2004 o 00:00

BRATISLAVA - Tento víkend sa slovenské basketbalistky zúčastnia v Aténach na predolympijskom turnaji. Premiéru na reprezentačnej lavičke zažije Marián Guzikiewicz, ktorý doteraz viedol viaceré mládežnícke reprezentácie. V novovybudovanom olympijskom ...

BRATISLAVA - Tento víkend sa slovenské basketbalistky zúčastnia v Aténach na predolympijskom turnaji. Premiéru na reprezentačnej lavičke zažije Marián Guzikiewicz, ktorý doteraz viedol viaceré mládežnícke reprezentácie. V novovybudovanom olympijskom komplexe Helliniko, ktorý organizátori OH 2004 postavili na mieste bývalého letiska, odohrajú Slovenky zápasy proti domácej reprezentácii, Česku a družstvu Srbska a Čiernej Hory.

Na prvý duel nastúpi družstvo Slovenska v novovybudovanej hale s kapacitou 14 100 divákov dnes večer proti Grécku, zajtra hráme s Českom a v nedeľu proti Srbsku a Čiernej Hore. (sita)

Nominácia

Kubatová (Poprad), Jalčová (Delta Košice), Ivanová (Ružomberok), Nagyová (Saarlouis/Nem.), Michulková (Ružomberok), Kozmonová (Slovan Bratislava), Kupčíková (Poprad), Kažimírová, Hiráková (obe Delta Košice), Lichnerová (Zalaegerszeg/Maď.).

Súvisiace články