Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

BASKETBAL

Sportnet|Publikované 29. nov 2005 o 23:00

9. kolo: Michalovce - Rožňava A 49:90, Rožňava B - JKB Košice 62:74, BK 99 Prešov - Svit 80:59, Eilat Prešov - Geotrend Košice B 92:46, Geotrend

Košice A - UVL Košice 95:110, Sp. Nová Ves B - Krompachy 79:83

Tabuľka

1. Krompachy990729:59518

2. UVL Košice981907:64317

3. Rožňava A871685:57715

4. Sp. N. Ves B862860:58714

5. Geotrend Košice B853606:55013

6. Eilat Prešov844715:62212

7. BK 99 Prešov844595:55812

8. Levoča835639:57211

9. JKB Košice835576:63411

10. BKM Svit826539:64710

11. Rožňava B918579:79510

12. Michalovce918493:93310

13. Geotrend Košice A817549:7599

Kadeti - východ

10. dvojkolo: Slávia Košice B - Humenné 66:63 a 56:98, Slávia Košice A - Rožňava 118:50 a 99:63

Tabuľka

2. Rožňava161421553:101830

1. Slávia Košice A161421772:73030

3. Humenné16791283:134823

4. Slávia Košice B16412882:141820

5. BA Košice16115670:164617

O umiestnení na 1. a 2. mieste rozhodli vzájomné zápasy Slávia TU Košice A - BK ŠPD Rožňava 4 2 2 - 366:279 +87

Starší žiaci

5. dvojkolo: Humenné - Svit 110:35 a 83:41, Prešov - Bardejov odložené, Košice - Sp. Nová Ves 92:31 a 100:31

Tabuľka

1. Humenné10731084:53017

2. Slávia Košice862714:40014

3. Svit862564:37414

4. Sp. N. Ves1028493:88212

5. Prešov651560:32211

6. Rožňava826570:49010

7. Bardejov60626:10136

1. liga ženy - východ

6. kolo: Cassovia Košice B - Žilina A 134:29, Michalovce - Žilina B 85:53, Ružomberok B - Abovia Košice 74:51

7. kolo: Cassovia Košice B - Žilina B 117:55, Michalovce - Žilina A 84:45, Ružomberok B - Rožňava 106:64

Tabuľka

1. Cassovia Košice B651563:33011

2. Ružomberok B651530:35911

3. Abovia Košice642536:37710

4. Michalovce633390:4339

5. Žilina B624422:4928

6. Rožňava624364:4418

7. Žilina A606265:6386

Ženy - Juniorky región

4. kolo: Bardejov - Cassovia Košice 41:57 a 63:69, Rožňava - Sp. Belá 73:75 a 56:63, Michalovce - TYDAM Košice 52:38 a 43:48

Tabuľka

1. Cassovia Košice880592:33916

2. Sp. Belá862485:41214

3. Rožňava853461:37713

4. Michalovce844370:40012

5. TYDAM Košice817295:5379

6. Bardejov808382:5208

Staršie žiačky

4. dvojkolo: Abovia Košice - Stará Ľubovňa 69:36 a 59:53, Rožňava - Cassovia Košice 57:94 a 39:87, Viktória Košice A - Viktória Košice B 69:25 a 64:24

Tabuľka

1. Cassovia Košice871498:32615

2. Viktoria Košice A660455:19412

3. Abovia Košice844523:40512

4. Poprad651363:19311

5. Viktoria Košice B826283:59510

6. St. Ľubovňa606214:3666

7. Rožňava606234:4916

Mladšie žiačky

5. dvojkolo: Bardejov - Union Košice 25:30 a 29:34, Rožňava - Viktoria Košice 13:65 a 8:92, Abovia Košice - Poprad 70:40 a 67:49, Cassovia Košice - Svit 77:8 a 69:8

Tabuľka

1. Abovia Košice121111106:34723

2. Poprad12102958:29422

3. Viktoria Košice12931037:25521

4. Cassovia Košice1284802:40420

5. Rožňava1248269:83216

6. Union Košice1248133:95416

7. Svit12111173:72113

8. Bardejov12111232:90313

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.