Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Bardejovská Nová Ves odštartuje tretiu ligu v Kremničke

Sportnet|Publikované 1. júl 2013 o 22:00

Bardejovská Nová Ves je už definitívne v kalendári súťažného ročníka 2013/2014 v našej tretej najvyššej súťaži.

Víťaz regionálnej 4. futbalovej ligy ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves, je už definitívne v kalendári súťažného ročníka 2013/2014 v našej tretej najvyššej súťaži. Minulý týždeň sa na pôde SFZ uskutočnilo žrebovanie, prvé majstrovské kolo je na programe 4. augusta a Bardejovská Nová Ves bude mať premiéru na trávniku v Kremničke.

BARDEJOV. Na zasadnutí treťoligistov sa zúčastnil aj prezident ŠK Milénium František Šott, ktorý priebeh žrebovania i situáciu v klube hodnotil takto: „Bude to náročné, nedalo sa vyberať, veď ďalších pätnásť klubov, to sú mestečká. Prihlásili sa všetci, aj rezerva Tatrana Prešov. Trápi nás nedostatok finančných prostriedkov, doteraz sme z mesta nedostali žiadnu peňažnú podporu, mestské zastupiteľstvo o tom ani nerokovalo. Napriek tomu prípravu začneme podľa plánu začiatkom tohto týždňa, z kádra nikto neodchádza. V prvom kole nastúpime v Kremničke a prvý majstrovský zápas doma odohráme 11. augusta s Dolným Kubínom.”

V jesennej časti každé mužstvo zohrá pätnásť zápasov, podobne tomu bude aj v odvetnej jarnej polovici. Po skončení súťaže dochádza k novému usporiadaniu futbalových súťaží na Slovensku.

Dôležitou previerkou v príprave na nový ročník bude Memoriál Jána Šotta. Uskutoční sa 14. júla za účasti mužstiev 4. ligy Svidníka a Giraltoviec, hrať bude každý s každým.


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.