Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Bardejovčanov dnes čaká Senec, zajtra Senica

Sportnet|Publikované 8. nov 2013 o 23:00

Zaujímavé súboje na trávniku i na ľade sú pripravené cez víkend pre fanúšikov v Bardejove v druhých najvyšších národných súťažiach.

Zaujímavé súboje na trávniku i na ľade sú pripravené cez víkend pre fanúšikov v Bardejove v našich druhých najvyšších národných súťažiach.

BARDEJOV. Dnes od 13.30 hod. si v stretnutí 2. futbalovej ligy zahrá Partizán so Sencom a zajtra od 18. hod. v 1. hokejovej lige Bemaco HC 46 skríži hokejky s lídrom tabuľky Senicou.

Futbalistom prerušila sériu 11 zápasov bez prehry pred týždňom Podbrezová, no aj tak Hornošarišania stále usilujú o čo najtesnejší kontakt s vedúcou dvojicou, ktorá sa v šlágri stretne na trávniku Zemplína. Bardejovu doma bude proti Sencu chýbať ofenzívny obranca Hanuščák po červenej karte.

Hokejisti po dvoch prehrách vonku prenechali pozíciu lídra nedeľňajšiemu súperovi Senici. Bemaco HC 46 malo vydarenú generálku v prípravnom dueli s extraligovými Košicami.

Kormidelník Ján Vodila bol spokojný nielen s víťazstvom 3:2: „Bol to dobrý zápas s množstvom šancí, výsledok potešil. Hrali sme na necelé štyri päťky, no bolo vidieť, že rozloženie síl pomohlo. V plnej sile to vieme, nájdu sa slabiny, keď mužstvo nie je kompletné. Pred nedeľňajším zápasom so Senicou si odpočinieme a ešte niečo doladíme.”

Niektorí trénujú po zraneniach, no nemal by chýbať skúsený Pavol Segľa, ktorý vraví: „Po veľkej maródke hráčov nás povolali z Humenného, prišli sme vypomôcť, potom sa vrátime. Proti Košiciam tu bola výnimočná atmosféra, klobúk dole pred takýmto publikom. Je tu veľmi dobrý kolektív, šikovní korčuliari a technickí hráči.”

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.