Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Bardejovčania s kontumačným víťazstvom

Sportnet|Publikované 16. dec 2002 o 23:00

Košice - Východná skupina 2. hokejovej ligy pokračovala cez víkend už 8. kolom. Našim zástupcom sa nedarilo a body v oboch stretnutiach prepustili

Stredoslovákom.

Gelnica - Brezno 2:7 (0:3, 0:3, 2:1)

Domáci nestačili na technicky vyspelejšieho súpera, ktorý o výsledku rozhodol už v prvých dvoch tretinách. Góly: Rejdovjan, Kadlic - Sásik 2, Gerö, Hanuska, Paučik, Pilát, Fábry. Vylúčení 2:4, prsilovky 1:0, oslabenia 0:1. Pred 400 divákmi rozhodovali Bačo - Lauff ml.

L. Mikuláš B - Humenné 6:3 (0:0, 5:2, 1:1)

Bol to vyrovnaný zápas a obaja aktéri mali šance, viac ich bolo na strane domácich, ktorí v prostrednej tretine ich zužitkovali aj na góly. Humenčania nehrali tak zle ako ukazuje výsledok. Raritou zápasu bolo zranenie rozhodcu Kramára už v 7. min. (zlomená ruka) a do konca zápas viedol sám Krpelec. Góly: Hubka 2, Bartoš, Plch, Kuttleber, Rysuľa - Mandula, Remáč, Hudák. Vylúčení 3:3, presilovky 1:0, oslabenia 0:0. Pred 100 divákmi rozhodovali Kramák - Krpelec.

Voľno mal Bardejov.

ŠTK rozhodla aj o nezohranom stretnutí 6. kola Bardejov - L. Mikuláš B, keď hostia nepricestovali. Zvíťazili Bardejovčania 5:0 kont.

V sobotu (21. 12.) sa hrá 9. kolo o 17.00 hod. Brezno - L. Mikuláš B, o 17.30 hod. Gelnica - Bardejov. Humenné má voľno.