Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Bardejov zdolal juniorov 1. MHK

Sportnet|Publikované 2. nov 2003 o 23:00

Košice - Prvá hádzanárska liga mužov pokračovala ďalšími stretnutiami:Modra - Farmakol Prešov juniori 28:24 (13:14)S výnimkou strelecky

Košice - Prvá hádzanárska liga mužov pokračovala ďalšími stretnutiami:

Modra - Farmakol Prešov juniori 28:24 (13:14)

S výnimkou strelecky disponovaného Damitša mužstvo Farmakolu v stretnutí sklamalo. Domáci tím bol lepší v defenzíve, avšak jeho hlavnou dominantou v porovnaní so súperom bola najmä oveľa lepšia hra celého spojkového radu. V závere prvého polčasu viedli hostitelia 13:10, Prešovčania dokázali otočiť na 13:14. Desať minút pred koncom za stavu 23:23 však nasledovala päťgólová šnúra Modry, ktorá rozhodla o výsledku.

PREŠOV: Jusko, Pristaš - Marušák 4, Damitš 13, Hrubý, Klimko, Durilla 2, Novotný, Briškovič 1, Tokarčík, Urban 4.

Ján MIROĽA

MVHC Bardejov - 1. MHK Košice jun. 31:27 (19:15)

Domácich už po troch minútach za stavu 5:2 pribrzdili súperovi strelci Šipoš a Vikartovský. Hosťom zahrali lepšie spojky a vyrovnali na 13:13. Nedostatky v obranných činnostiach využívali aj domáci, najmä Blažejčík, po prestávke aj Buzinkay. V 49. min. bolo 29:21, ale následnú slabú koncentráciu na hru využili hostia na šnúru piatich gólov.

Bardejov: Kerekeš, Callo, Medzihradský - Buzinkay 6, Blažejčík 5, Sudimák 5, Ratvajský 5/2, Pašen 3, Jenčík 3, Demeš 3, Marcin 1, Amrich, Šimiček, Vadász. Košice: Miščík, Barbarič - Šipoš 11/3, Vikartovský 7, Vetrák 2, Vasilenko 2, Labič 2, Sonderlich 1, Salatnay 1, Hiblár 1. 7 m hody 2/2 - 3/3, vylúčení 6 - 5. ČK: Sonderlich za 3 ŽK a Maďar (obaja Košice) nešportové správanie. Pred 570 divákmi rozhodovali Vidra, Šubák.