Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Bardejov víta Borčice

Sportnet|Publikované 1. apr 2016 o 22:00

V Bardejove sa hotujú na šláger kola, na ihrisku v Bardejovskej Novej Vsi sa Partizán stretne s lídrom skupiny Západ.

V Bardejove sa hotujú na futbalový druholigový šláger kola, na ihrisku v Bardejovskej Novej Vsi sa Partizán v sobotu o 15.30 stretne v úvodnom kole nadstavby o postup s lídrom skupiny Západ, ktorým bol doteraz málo známy dedinský klub Borčice.

BARDEJOV. Bardejov sa o postup do lepšej skupiny na diaľku úspešne pobil s Popradom, no po nerozhodnom zápase s Haniskou tréner Jozef Kukulský má o čom rozmýšľať.

„Je dobré, že po stopke za karty sa vráti Staš, no jednozápasový trest si musí odpykať Ivanko-Macej. Zdravotne ešte nie je v poriadku Jacko, jeho svalové zranenie potrebuje čas. Chceme pokračovať v našej hre, ktorú produkujeme od začiatku sezóny. Bude potrebné vylepšiť zakončenie útočných činností, v pokutovom území hráči by mali byť dôraznejší a vstupovať s nasadením do gólového zakončenia. Hráčom nechýba snaha v príprave prechodu do útoku, no konečná realizácia potrebuje vylepšenie.“

Práve v zápase s Haniskou si zadné rady vyrobili gólovú situáciu, ktorá by sa nemala stať.

„Neviním chlapcov za to, že sme dostali gól a hostia išli do vedenia, jednoznačne to bolo po fatálnej chybe brankára Gmittera. Spoluhráči však zaňho zabojovali, lenže nepremenili niekoľko šancí a brankár urobí jednu chybu, navzájom sa musia podržať. Tréner brankárov Čobej rozhodne, kto v sobotu nastúpi, no mal by to byť Čikoš-Pavličko,“ predpovedá Kokulský.

O Borčiciach sa popísalo toho azda najviac, Jozef Kukulský vie, že budú hrať s favoritom.

„Majú skúsených hráčov, dokonca reprezentantov Novák, Barčík, Bašista, Halenár i trénera Galáda. Tieto mená môžu lákať nielen divákov, ale aj našim mladým môžu pomôcť herne sa posunúť dopredu. Keď si budú plniť povinnosti vo svojich priestoroch a budú odvážni a dôrazní, naša hra po čiarach by mala byť úspešná.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.