Nedeľa, 28. február, 2021Meniny má Zlatica

Bardejov s Moldavou pred dohodou

Sportnet|Publikované 8. jún 2009 o 00:00

Po stretnutí Bardejov - Košice/Barca (2:0) v útrobách tribúny asi najviac rezonovala situácia pri postupe z druhého miesta III. ligy skupiny Východ na ktorej je domáci Partizán.

BARDEJOV. Otázniky z minulých dní nastali po tom, keď Moldava nad Bodvou kúpila licenciu HFC Humenné a v hre o druhú ligu je práve Bardejov.

Prezident FK Partizán Bardejov Marek Kukulský už dávnejšie vyhlásil, že ich cieľom je postup, no v jarnej časti sa im dostať do čela tabuľky nepodarilo. Situáciu po týždenných rokovaniach dve kolá pred koncom súťaže charakterizoval takto: "S postupom z druhého miesta ešte nemáme nič definitívne uzavreté. Sme v rokovaní s Moldavou nad Bodvou. Ak splníme medzi sebou nejaké dohody, tak relatívne oni by nehlásili B mužstvo do druhej ligy a my by sme postúpili."

O tom, či Bardejov je ochotný pristúpiť na podmienky Moldavy M. Kukulský vysvetľuje: "Verím, že sa dohodneme. Je to otvorené a výsledok bude známy v priebehu tohto týždňa. Urobíme všetko preto, aby sa v Bardejove hrala druhá liga."

Súvisiace články