Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Bardejov môže chystať oslavy

Chýba posledný krok. Bardejovčania môžu rozhodnúť doma. (Autor: sita)
Sportnet|Publikované 9. mar 2012 o 23:00

Vo finálovom dueli o majstra 1. hokejovej ligy po štyroch stretnutiach vedie Bemaco HC 46 Bardejov nad MŠK Piešťany 3:1.

Šarišania vyhrali dvakrát doma a raz na ľade Západoslovákov, no hrá sa na štyri víťazstva.

BARDEJOV. Bližšie k zisku cennej trofeje sú Bardejovčania, ktorí potrebujú ešte raz vyhrať, hostia trikrát. Táto možnosť bude v nedeľu 11. marca, ktorú by chceli zverenci tréner Jozefa Čontofalského využiť: „V Piešťanoch sme tretí zápas prehrali po samostatných nájazdoch. V štvrtom sme viedli 4:0, no len so šťastím sme ubránili výhru. Robili sme chyby, hráči boli často vylučovaní. V nedeľu chceme ukončiť sériu a finále vyhrať. ”

Či sa do posledného miesta naplnený zimný štadión bude tešiť z historického úspechu hokejistov, záleží aj na úprave osvetlenia.

Manažér klubu Andrej Gmitter má plné ruky práce: „Piešťanci sú nespokojní so slabým osvetlením ľadovej plochy a odmietajú nastúpiť. Na pôde SZĽH sme vyslovili presvedčenie, že do nedele bude všetko v poriadku. Krajné svietidlá sme viac posunuli smerom na ľad a dali silnejšie žiarivky. Naviac sme namontovali osem reflektorov, čo by malo stačiť. Určite sa tu bude hrať. ”

Finále 1. ligy: 5. zápas v nedeľu od 17.30 hod. Bardejov – Piešťany, prípadne 13. 3. v Piešťanoch a 15. 3. v Bardejove.


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.