Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Bardejov ma záujem o Kotľára a Andiča

Sportnet|Publikované 3. júl 2013 o 22:00

Druholigové futbalové tímy majú na potvrdenie súpisiek do blížiaceho sa súťažného ročníka termín 15. júl.

BARDEJOV. Prvé kolo je na programe 20. júla.

Partizán Bardejov sa pripravuje v domácich podmienkach, tréneri majú k dispozícií tridsať hráčov a ešte tri prípravné stretnutia.

V doterajších troch najprv prehrali v Ličartovciach s MFK Košice 1:3, ich jediný gól strelil Cuprišin.

Na turnaji o Memoriál Štefana Hronca v Kokave nad Rimavicou porazili Rimavskú Sobotu 5:1, dvomi gólmi L. Zápotoku a po jednom pridali Andrič, Cupirišin a Palša. Vo finále prehrali s ďalším druholigistom zo Senca 1:2, vedúci gól Partizána dal Andrič.

Hornošarišania hľadajú posily najmä do útoku. Keďže sa im do jarnej časti nevydaril príchod Matúša Pauknera z Nitry na hrot útoku, hľadajú vhodné typy najmä v regióne a podľa slov manažéra mužstva Dušana Molčana možno dobre vybrali.

„Potvrdili to aj tréneri a hráči prejavili záujem hrať za nás. Teraz už záleží len na dohode klubov, verím, že sa to podarí. Ján Kotľár (1987) zo Slavoja Sečovce bol najlepším strelcom 3. ligy v drese Trebišova a Dragan Andrič (1989) prešiel zo srbského FK Jedinstvo Paračin do Pušoviec. Ako najlepší strelec súťaže pomohol k postupu do 5. ligy. Po dlhodobom zranení začal s prípravou aj náš najlepší strelec spred troch rokov Gabriel Pisárik.”

Po dvoch najbližších prípravných zápasoch by mal byť známy 22-členný širší káder. Na trávniku Okocimski Brzesko v Poľsku nastúpia 6. júla a po zápase v Michalovciach 10. júla by malo byť takmer isté, kto bude obliekať dres Partizána, a kto si to namieri do blízkych klubov nižších súťaží.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.