Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Bardejov hrá konečne doma s Oravcami

Sportnet|Publikované 5. apr 2013 o 22:00

V 2. futbalovej lige Partizán Bardejov odohral ešte len jeden majstrovský zápas, v Dunajskej Strede prehral v 22. kole 1:2.

Pre nespôsobilé terény boli odložené jeho stretnutia so Šaľou, Šamorínom, a v Podbrezovej.

BARDEJOV. Rozmary počasia neutíchajú, no zdá sa, že hrať sa musí, aj keď to bude na nevyhovujúcom teréne a za chladného vetra.

Dohrávky by mali byť v apríli a termínov nazvyš niet, čo potvrdil aj športový riaditeľ Partizána Bardejov Marek Kukulský.

„Dolný Kubín ešte neodohral ani jedno stretnutie. Keď bude také počasie ako posledné dva dni, tak v Bardejove sa bude hrať. No všetko sa môže zmeniť aj tesne pred zápasom. Je tu ale ešte jedna možnosť, že by sa hralo na našom umelom trávniku, ktorý má regulárne rozmery a súťažne hrajú na ňom dorastenci v 1. lige. To by ale záležalo na delegátovi, či by to dovolil, lebo tam nemáme tribúnu, ani miesta pre divákov, ktorí pri mládežníckych zápasoch stoja pri čiarach.”

O situácii v kádri M. Kukulský pridal dobrú správu: „Verím, že konečne budeme hrať doma a na prírodnom ihrisku. Chlapci sa na to tešia, veď súťažný futbal chýbal nielen im, ale aj fanúšikom. Chceme naplno bodovať.”

Stretnutie Bardejov – Dolný Kubín začína v sobotu o 15.30.
Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.