Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Barca - N. Myšľa 3:0 (1:0)

Sportnet|Publikované 24. sep 2006 o 22:00

V prvom polčase domáci mali územnú prevahu, aj viac gólových príležitostí. Už v 6. min. Valkučák zblízka trafil iba brankára. V 28. min. bol opäť v

akcii Valkučák, vynikajúcu uvoľnil Durbaka a ten nedal brankárovi Köverovi šancu. O dve minúty Ocilka netrafil bránku. V 46. min. sa dostal k lopte Pipta, slabo ju kopol na bránku hostí a táto skončila v sieti prekvapeného brankára. V 48. min. pri jednom z útokov domácich brankár hostí podbehol loptu a Ocilka hlavou do prázdnej bránky zvýšil na 3:0. V 56. min. pri kope z rohu hostia mali veľkú príležitosť, ale nedali. V posledných minútach hostia stavili na útok a domáci mali viac príležitostí na strelenie gólu, ale už ho nedali. Hostia nehrali tak zle, ale doplatili na slabšiu stránku brankára Kövera.

Góly: 28. Durbák, 46. Pipta, 48. Ocilka, ŽK: Milkovič - Jurek, Capko, Bálint, Gorej, pred 250 divákmi rozhodoval Knut. BARCA: Brudňák - Hudák (46. Markovič), Kaššai, V. Hoščuk, Tomašiak, Milkovič (57. A. Hoščuk), Kollár, Valkučák, Durbák, Pipta, Ocilka (61. Kirňak). NIŽNÁ MYŠĽA: Köver - Gorej, Bystroň, Jurek, Kandráč (71. Harda), Šitava, Surgent (62. Bajúsz), Capko (82. Bajtoš), Korinek, Bálint, Molnár.