Utorok, 9. marec, 2021Meniny má Františka

Barca - Lokomotíva 1:1 (1:0)

Sportnet|Publikované 30. mar 2009 o 00:00

KOŠICE. Domácim vyšiel nástup ako z partesu. Už v 1. minúte mohol prekonať Repovského z dobrej šance Durbák, ale brankár modrobielych ešte úspešne

zasiahol. Následne na to hostia pred pokutovým územím faulovali a rozohratú štandartku presne zakončil práve Durbák. Lokomotíva pohrozila v 20. min., keď na vysokú loptu najlepšie vyskočil Gazda, no hlavou trafil iba brvno. Aj v 38. min. mal Gazda blízko ku gólu. Roztancoval obranu Barce, avšak vystrelil slabo a nepresne. Hostia v tom čase už definitívne prevzali opraty zápasu do svojich rúk, ale do prestávky z toho nič nevyťažili. Aj po návrate zo šatní udávali tón hre zverenci P. Szenaya, no barčianski hráči odolávali bojovným a sústredeným obranným výkonom. V 71. minúte však pri veľkom tlaku Lokomotívy perfektne zastrihal nožničkami Molnár a vyrovnal. Desať minút pred záverom sa dvakrát vyznamenal brankár domácich Kováč. Najmä hlavička Gedeona už, už smerovala do jeho siete, ale akrobatickou parádou jej končekami prstov zabránil v jej ceste za vlastný chrbát.

Góly: 2. Durbák, - 71. Molnár. ŽK: Hoščuk, Kollár - Molnár, ČK: 85. Molnár po 2. ŽK. 1OO divákov, rozhodoval Korinko. BARCA: Kováč - Barčák, J. Kováč (84. Hudák), Markovič, Kollár - Milkovič, Valkučák, Estočin, Durbák - Pástor (63. Sáliš), Hoščuk . LOKOMOTÍVA: Repovský - Haniščák, Chalupka, Baránek, Jurek - D. Lipnický (46.Molnár), Mišenčík, Berta (30. Chmelo),Gazda - Gedeon, Kľučár.

Súvisiace články