Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Balta už nie je trénerom Krásnohorského Podhradia

Udiala sa zmena. (Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|Publikované 23. apr 2018 o 22:00

S novými mužmi na lavičke vyhralo nad Rudňanmi.

KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE. Futbalisti Krh. Podhradia sa spoliehajú na domáce prostredie. Tak to bolo aj v stretnutí s Rudňanmi.

V tomto zápase 4. ligy Juh stavili na štandardné situácie a využili ich pri všetkých troch góloch.

Na výsledok tohto zápasu určite mnohí netrpezlivo čakali. Bezprostredne po prehratom stretnutí predchádzajúceho kola v Sokoľanoch totiž došlo k zmene. Tréner Július Balta sa s definitívnou platnosťou vzdal funkcie trénera.

Vedenie klubu je nateraz na informácie dosť skúpe. Trénerské opraty a koučovanie na zápase prevzal viceprezident Ladislav Jobbáď a pomáhať mu bude skúsený hráč Jaroslav Piater. Úspešne si to vyskúšali v domácej premiére proti Rudňanom.

Aktuálny stav pretrvá zrejme až do konca sezóny, pretože klub zatiaľ neuvažuje o tom, že by angažoval nového trénera. „Nehľadáme nového trénera. Do konca sezóny to zvládneme vlastnými silami,“ potvrdiť Jobbáď.

Štatistika

Krásnohorské Podhradie – Rudňany 3:0 (1:0)

Góly: 30. J. Erdöfalvi, 49. T. Hajdúk, 71. Š. Kún. ŽK: 56. J. Erdöfalvi, 59. L. Héger – 34. L. Bolcár, 45. D. Compel. R: M. Havrila. D: 150.

KRH. PODHRADIE: R. Bartko – I. Oravec, J. Erdöfalvi, T. Revúcky, T. Hajdúk, Š. Kún, A. Vaško, M. Róth (77. K. Zubrický), R. Madarász, L. Héger (84. M. Pollák), J. Rencsok (70. M. Mészner).

Strelci (Krh. Podhradie)

8 gólov – T. Revúcky.
5 gólov – L. Héger.
4 góly – T. Hajdúk.
2 góly – R. Kuzma, A. Vaško, M. Mészner.
1 gól – M. Róth, J. Erdöfalvi, Š. Kún.

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.