Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Bakoš dal vo štvrťfinále pohára gól, Plzeň prehrala s Ml. Boleslavou 1:2

TASR|Publikované 12. apr 2011 o 18:57

Slovenský futbalový útočník Marek Bakoš strelil v utorňajšom prvom zápase štvrťfinále Ondrášovka Cupu (Český pohár) gól, ale jeho Plzeň prehrala s Mladou Boleslavou 1:2.

PRAHA.

Bakoš bol pritom na ihrisku ako striedajúci hráč iba od 59. minúty a v 78. po centri Rezka tečoval loptu za chrbát brankára Šedu. Plzeň, ktorá nehrala v najsilnejšej zostave, dohrávala bez vylúčeného Bakošovho krajana - stopéra Miloša Brezinského.

V odvete bude mať ligový líder z Plzne výhodu domáceho prostredia. Druhú semifinálovú dvojičku tvoria Slavia Praha a Teplice.

sumár:

Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)

Góly: 30. Dimitrovski, 37. Chramosta - 78. BAKOŠ, ČK: 88. BREZINSKÝ (Plzeň) po druhej ŽK, 1824 divákov.

/L. Opiela odohral celý zápas - M. Brezinský bol v 88. minúte vylúčený, M. Ďuriš odohral celý zápas, M. Bakoš nastúpil v 59. minúte a dal gól/