Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

„Baba Jaga“ reaguje na prípadný súboj Vémolu s Ďatelinkom

Dávid Lukáč|Publikované 4. jan 2021 o 01:00

Aký má Mikulášek názor na stret jeho bývalých súperov?

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek ponúkol svoj názor na prípadný stret novopečeného šampióna strednej váhy Oktagonu Karlosa Vémolu s vyzývateľom Milanom Ďatelinkom. S oboma borcami mal tú česť stáť v klietke, a aj keď ťahal jasne za kratší koniec, vie, čo možno od nich v zápase očakávať.

„No, Milan Ďatelinka je určite rýchlejší a v postoji presnejší. Vie lákať súpera do pasce. Má na to bojové IQ. Karel je silný. Mám s ním skúsenosť ako málokto u nás. Je však sklenený. A to je fakt. Nemyslím to nejako zle. Je ťažké povedať, ako to bude vyzerať.

Na jednej strane verím, že Milan bude múdrejší a takticky vyhrá, ale na druhú stranu čakám, že to bude klasické váľanie po zemi,“ uviedol na svojom Instagrame názor Václav Mikulášek.

Či však nakoniec Ďatelinka dostane po štyroch víťazstvách v prvom kole možnosť bojovať o titul, záleží na vedení organizácie OKTAGON MMA. O slovo sa totiž prihlásil aj Samuel Krištofič, ktorý Vémolu vyzval priamo po titulovom zápase na turnaji Oktagon 20.

Foto: Oktagon MMA

Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články