Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Australian Open: Priebežný súhrn výsledkov Slovákov

SITA|Publikované 19. jan 2007 o 11:56

MELBOURNE 19. januára (SITA) - Priebežný súhrn výsledkov slovenských tenistov na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open v Melbourne (dotácia 20 miliónov AUD, tvrdý povrch Rebound Ace):


Dvojhra mužov:

Kvalifikácia:

1. kolo:

Lukáš Lacko (SR) - Ivo Klec (SR) 6:4, 4:6, 6:1

Michal Mertiňák (SR) - Joseph Sirianni (Austr.) 6:2, 2:6, 6:2

Flavio Cipolla (Tal.) - Pavol Červenák (SR) 6:2, 6:3

2. kolo:

Michal Mertiňák (SR) - Rik De Voest (29-JAR) 6:2, 6:4

Lukáš Lacko (SR) - Andrej Golubev (Rus.) 6:4, 6:1

3. kolo (finále):

Lukáš Lacko (SR) - Lukasz Kubot (13-Poľ.) 7:6 (4), 4:6, 6:4

Ilia Bozoljac (14-Srb.) - Michal Mertiňák (SR) 6:3, 1:6, 11:9

Hlavná súťaž:

1. kolo:

Dominik Hrbatý (22-SR) - Jiří Vaněk (ČR) 6:7 (7), 7:6 (1), 6:1, 6:3

Robert Smeets (Austr.) - Lukáš Lacko (SR) 6:2, 3:6, 6:1, 6:4

2. kolo:

Dominik Hrbatý (22-SR) - Vincent Spadea (USA) 5:7, 6:4, 6:4, 6:3

3. kolo:

Mario Ančič (9-Chorv.) - Dominik Hrbatý (22-SR) 6:3, 6:2, 6:1


Dvojhra žien:

Kvalifikácia:

1. kolo:

Alla Kudriavcevová (18-Rus.) - Dominika Cibulková (SR) 6:4, 5:7, 9:7

Hlavná súťaž:

1. kolo:

Daniela Hantuchová (15-SR) - Alizé Cornetová (Fr.) 6:4, 6:1

Milagros Sequerová (Ven.) - Jarmila Gajdošová (SR) 6:3, 6:4

Eva Birnerová (ČR) - Martina Suchá (SR) 7:5, 6:3

2. kolo:

Daniela Hantuchová (15-SR) - Emilie Loitová (Fr.) 4:6, 6:3, 6:4


Štvorhra mužov:

1. kolo:

Michal Mertiňák, Petr Pála (SR/ČR) - Luis Horna, Nicolas Lapentti (Peru/Ekv.) 6:3, 7:5

Jan Hernych, Vincent Spadea (ČR/USA) - Daniele Bracciali, Dominik Hrbatý (Tal./SR) 6:2, 3:6, 6:4

2. kolo:

Paul Hanley, Kevin Ullyett (4-Austr./Zimb.) - Michal Mertiňák, Petr Pála (SR/ČR) 6:1, 6:7 (5), 6:3


Štvorhra žien:

1. kolo:

Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (6-SR/Jap.) - Tatiana Golovinová, Alicia Moliková (Fr./Austr.) 6:4, 6:1

Jarmila Gajdošová, Bryanne Stewartová (SR/Austr.) - Daniella Dominikovicová, Sophie Fergusonová (Austr.) 6:4, 6:3

Cvetana Pironkovová, Martina Suchá (Bulh./SR) - Sybille Bammerová, Eva Birnerová (Rak./ČR) 6:4, 3:6, 6:3

Martina Hingisová, Svetlana Kuznecovová (Švajč./Rus.) - Janette Husárová, Jelena Jankovičová (15-SR/Srb.) 7:5, 6:1

2. kolo:

Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (6-SR/Jap.) - Michaella Krajiceková, Ágnes Szavayová (Hol./Maď.) 6:3, 6:2


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.