Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Australian Open: Boczová a K. Kučová do semifinále štvorhry

SITA|Publikované 24. jan 2007 o 05:14

MELBOURNE 24. januára (SITA) - Slovenské účinkovanie na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open v Melbourne (dotácia 20 miliónov AUD, tvrdý povrch Rebound Ace) v stredu minimálne o jeden deň ...

MELBOURNE 24. januára (SITA) - Slovenské účinkovanie na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open v Melbourne (dotácia 20 miliónov AUD, tvrdý povrch Rebound Ace) v stredu minimálne o jeden deň predĺžili juniorky Klaudia Boczová a Kristína Kučová. Šieste nasadené zdolali vo štvrťfinále štvorhry dievčat Sharon Fichmanovú a Kateřinu Vaňkovú (2-Kan./ČR) za 99 minút 5:7, 6:0, 7:5. Držiteľky bronzu z vlaňajšieho Pohára federácie "16" sa v semifinále stretnú s úspešnejšími zo zápasu Madison Brengleová, Kimberly Coutsová (8-USA) - Jevgenija Rodinová, Arina Rodionovová (Rus.).

V stredu Kristína Kučová ako pätnástka "pavúka" dvojhry dievčat i Martin Kližan, prvý nasadený v singli chlapcov, prehrali v osemfinále individuálnych súťaží tejto vekovej kategórie. Kližan a Čech Roman Jebavý v týchto chvíľach ako najvyššie nasadení hrajú stretnutie štvrťfinále štvorhry chlapcov a vyhrali prvý set proti tandemu Stephen Donald - Rupeš Roy (8-Austr./India) za 25 minút 6:4.


Štvorhra dievčat - štvrťfinále:

Klaudia Boczová, Kristína Kučová (6-SR) - Sharon Fichmanová, Kateřina Vaňková (2-Kan./ČR) 5:7, 6:0, 7:5

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.