Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Atletika: Výsledky rozbehov na 200 m a 110 m prek. mužov

TASR|24. aug 2004 o 12:43

Atény (TASR):

Výsledky:

200 m - muži - rozbehy - postupujúci do medzibehov:

1. rozbeh:

1. Stephan Buckland (Mauricius) 20,29, 2. Francis Obikwelu (Portug.) 20,40, 2. Juan Pedro Toledo Dominguez (Mex.) 20,40, 4. Yang Yaozu (Čína) 20,59, 5. Johan Wissman (Švéd.) 20,60

2. rozbeh:

1. Shawn Crawford (USA) 20,55, 2. Christopher Williams (Jamajka) 20,57, 3. Marcin Urbas (Poľ.) 20,71, 4. Darren Campbell (V. Brit.) 20,72, 5. Jaysuma Saidy Ndure (Gambia) 20,78

3. rozbeh:

1. Frank Fredericks (Namíbia) 20,54, 2. Malik Louahla (Alž.) 20,67, 3. David Canal (Šp.) 20,72, 4. Brian Dzingai (Zimbabwe) 20,72

4. rozbeh:

1. Marcin Jedrusinski (Poľ.) 20,63, 2. Tobias Unger (Nem.) 20,65, 3. Joseph Batangdon (Nem.) 20,92, 4. Geza Pauer (Maď.) 21,02

5. rozbeh:

1. Dominic Demeritte (Bahamy) 20,62, 2. Christian Malcolm (V. Brit.) 20,62, 3. Panagiotis Sarris (Grécko) 20,67, 4. Asafa Powell (Jam.) 20,77

6. rozbeh:

1. Bernard Williams (USA) 20,29, 2. Anastasios Gousis (Grécko) 20,44, 3. Andrew Howe (Tal.) 20,55, 4. Matic Osovnikar (Slovin.) 20,57, 5. Till Helmke (Nem.) 20,73

7. rozbeh:

1. Sebastian Ernst (Nem.) 20,47, 2. Justin Gatlin (USA) 20,51, 3. Marco Torrieri (Tal.) 20,68, 4. Claudio Sousa (Braz.) 20,70, 5. Brendan Christian (Antigua a Barbuda) 20,71

110 m cez prekážky - muži - rozbehy - postupujúci do medzibehov:

1. rozbeh:

1. Ladji Doucoure (Fr.) 13,18, 2. Stanislavs Olijars (Lot.) 13,27, 3. Satoru Tanigawa (Jap.) 13,39, 4. Marcio Souza (Braz.) 13,43, 5. Berlioz Randriamihaja (Madagaskar) 13,46, 6. Felipe Vivancos (Šp.) 13,47

2. rozbeh:

1. Dudley Dorival (Haiti) 13,39, 2. Yoel Hernandez (Kuba) 13,41, 3. Christopher Pinnock (Jamajka) 13,42, 4. Todo Jouda (Sudán) 13,47, 5. Terrence Trammell (USA) 13,51, 6. Shaun Patrick Bownes (JAR) 13,52, 7. Damjan Zlatnar (Slovin.) 13,66

3. rozbeh:

1. Liu Xiang (Čína) 13,27, 2. Charles Allen (Kan.) 13,35, 3. Robert Kronberg (Švéd.) 13,47, 4. Igor Peremota (Rus.) 13,54, 5. Masato Naito (Jap.) 13,56

4. rozbeh:

1. Paulo Villar (Kolumbia) 13,44, 2. Matheus Inocencio (Braz.) 13,45, 3. Allen Johnson (USA) 13,45, 4. Jevgenij Pečejnkin (Rus.) 13,64, 5. Gregory Sedoc (Hol.) 13,65, 6. Shi Dongpeng (Čína) 13,68, 7. Robert Newton (V. Brit.) 13,85, 8. Edy Jakariya (Indonézia) 14,11

5. rozbeh:

1. Anier Garcia (Kuba) 13,24, 2. Duane Ross (USA) 13,39, 3. Mike Fenner (Nem.) 13,53, 4. Stephen Mc Nelly Jones (Barbados) 13,56, 5. Sergej Čepiga (Rus.) 13,59

6. rozbeh:

1. Maurice Wignall (Jamajka) 13,30, 2. Richard Phillips (Jamajka) 13,39, 3. Jackson Quinonez (Ekvádor) 13,44, 4. Yuniel Hernandez (Kuba) 13,48

Súvisiace články