Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Atlanta získala troch nových hráčov

TASR|17. júl 2001 o 11:34

Atlanta 17. júla (TASR) - Hokejový klub zámorskej NHL Atlanta Trashers podpísal zmluvy s centrami Tonym Hrkacom, Bobom Corkumom a obrancom Toddom Reirdenom ...

Atlanta 17. júla (TASR) - Hokejový klub zámorskej NHL Atlanta Trashers podpísal zmluvy s centrami Tonym Hrkacom, Bobom Corkumom a obrancom Toddom Reirdenom ako voľnými hráčmi. "Hrkac aj Corkum sú skúsení strední útočníci a výborní pri vhadzovaniach. Reirden bude určite prínosom pre našu defenzívu," vyjadril sa generálny manažér Atlanty Don Waddell.

Tridsaťpäťročný Tony Hrkac, ktorý v roku 1999 získal s Dallasom Stanleyho pohár, pôsobil v uplynulej sezóne v Anaheime Mighty Ducks. V 80 stretnutiach zaznamenal 38 bodov za 13 gólov a 25 asistencií. Tridsaťtriročný Bob Corkum začal minulú sezónu v Los Angeles Kings, odkiaľ bol v marci vymenený do New Jersey. Tridsaťročného obrancu Todda Reirdena trápili v uplynulej sezóne zranenia, kvôli ktorým nastúpil za St. Louis Blues len v 38 zápasoch, v ktorých si pripísal na svoje konto 2 góly a 6 asistencií.

Súvisiace články