Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Atak musí omladiť káder

Sportnet|Publikované 3. okt 2006 o 22:00

Prešov Z avízovaného šlágra 1. Košickej hokejbalovej ligy nebolo nič. V súboji minuloročných finalistov jasne dominoval Univerzál Košice, kým HBC

HNI 73 Atak Prešov bol iba štatistom stretnutia, ktoré nakoniec prehral vysoko 5:17. Šarišania aj v druhom zápase sezóny nastúpili v oklieštenej zostave, kým súper aj s najnovšími posilami. "Za stavu 2:3 sme ešte živili nádej na dobrý výsledok, no potom sa už do našej siete sypal jeden gól za druhým," nechal sa počuť prešovský kapitán Maroš Hric. Zdá sa, že Atak už nie je tým mužstvom čo vlani. "S piatimi, šiestimi hráčmi na súpiske budeme mať v súťaži obrovské problémy. Jadro tímu tvoria hráči, ktorí už nie sú najmladší. A ani ich nemal kto v doterajších dvoch dueloch kto prestriedať, aby si mohli na chvíľu oddýchnuť". Recept na túto situáciu je jediný a to nájsť v meste na Toryse ďalších vyznávačov tohto športu... "Ideálne by bolo, keby sa prihlásili bývalí aktívni hokejisti, no príležitosť dáme všetkým záujemcom," uviedol M. Hric a poskytol kontaktné telefónne číslo 0905 356 338, prípadne e-mailovú adresu hokejbalhni73atak.sk.

HBC HNI 73 Atak Prešov Univerzál Košice 5:17 (3:6, 0:4, 2:7), zostava a góly Ataku: Krasl Hric 1, Nikitinskij 1, Smrek, Miľovčík 1, Holečko 2.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.