Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Atak i Mistrál naplno bodovali

Sportnet|Publikované 7. nov 2006 o 23:00

Prešov Prvá košická hokejbalová liga, ktorej účastníkmi sú aj dve prešovské mužstvá, mala na programe siedme kolo. Obidva tímy z metropoly Šariša

svoje zápasy vyhrali. Atak potvrdil vzostup formy, Mistrál získal prvé body v sezóne.

HBC HNI 73 Atak Prešov Al Pan Levy Košice 12:9 (4:2, 3:3, 5:4), zostava a góly HNI 73: Krasl Hric, Gábor 2, Gubáš 2, Smrek, Holečko 3, Lejko, Nikitinskij 1, Šestina, Kropáč 2, Miľovčík 2. Atak vyhrával počas celého stretnutia o dva, tri góly. Al Pan čiastočne zdramatizoval vývoj, keď v tretej tretine vyrovnal na 8:8. Záver ale patril opäť Prešovčanom, ktorí už pomaly môžu zabúdať na krízu zo začiatku súťažného ročníka.

HBC Mistrál Prešov ATU Screamers Košice 6:4 (2:1, 3:3, 1:0), zostava a góly HBC: Suchovič Hunadyi 2, Francan 2, Lukáč 1, Valkár 1, Zelinka, Toporcer. Rovnako ako Mistrál, aj Screamers nastupovali na zápas s nulou na konte získaných bodov. Sedmička nakoniec priniesla šťastie Šarišanom, ktorí tesné vedenie po druhej prestávke podčiarkli dôležitým šiestym gólom v poslednej časti. Z prvého víťazstva mali hokejbalisti HBC pochopiteľne radosť, no na druhej strane ich trápi úzky káder. Radi preto medzi sebou privítajú nových hráčov, podmienkou je však vek nad 18 rokov. Kontaktnou osobou je kapitán mužstva Karol Francan (0915 635394).