Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Asanarates prevalcoval HaRT

Sportnet|Publikované 23. okt 2002 o 22:00

Košice Druhým kolom pokračovala košická Liga starých pánov, v ktorom sa zrodil prvý dvojciferný výsledok. Postarali sa oň hráči vlaňajšieho víťaza

Asanarates, keď doslova rozstrieľali HaRT. Tucet gólov v ich sieti patrí medzi veľké prekvapenie. Podobne ako v prvom kole aj v druhom tvrdili muziku favoriti, ktorí nedali svojim súperom žiadnu šancu na úspech. Po dvoch kolách je v tabuľke strelcov na čele Žigala so siedmimi gólmi, jeho spoluhráč Tóth ich dal šesť a o jeden menej má na svojom konte Navrátil z HaRT-u. V súťaži nastáva týždenná prestávka a 3. kolo sa odohrá v prvú novembrovú nedeľu. Stretnú sa v ňom tieto dvojice: Hurican Trend KVP, Bar Paula Autocoplex. Vulkmont Asanarates, HaRT Robkerk.

Vulkmont Autocomplex Suzuki 5:2 V prvom polčase hráči Autokomplexu zaskočili favorita, dobré bránili a každú príležitosť využili na rýchly protiútok. Do šatní odchádzali veselší, keď viedli, no po zmene strán sa Vulkmot presadil. Aj vďaka výkonu dvojice Martinček Štecák, ktorá zaznamenala štyri z piatich gólov svojho celku.

Góly: Martinček 3, Štecák, Serečin M. Kolesár, Demjan.

Asanarates HaRT 12:3 Stretnutie dvojice najlepších celkov nultého ročníka rozhodli vo svoj prospech hráči Asanaratesu. Od začiatku boli aktívnejší a darilo sa im aj v koncovke. Snahu súperovi nemožno uprieť, no tá v tomto stretnutí na dobre hrajúci Asanarates nestačila. V domácom družstve zaujal výkonom i streleckou aktivitou Tóth. K nemu sa pridali aj Žigala, Džurina či Chrenko, ktorí patrili medzi najlepších.

Góly: Tóth 5, Žigala 4, Džurina, Chrenko, Andor Barényi, Duska, Navrátil.

Trend KVP Robkerk 2:1 V tomto zápase mali na svojich kopačkách hráči Trendu aj kus smoly, keď nastrelili päť ráz žrď. Nečudo, že sa museli o výsledok vo vyrovnanom stretnutí strachovať. Ich aktivita nakoniec slávila úspech a bojovného súpera zdolali najtesnejším rozdielom.

Góly: Slezák, Tkáčik Futaš.

Bar Paula Hurican 6:2 Hostia mali dobre rozohranú partiu, v prvom polčase mali hru pod kontrolou, no v druhom sa ukázali väčšie herné skúsenosti hráčov Pauly. Tí nielen vyrovnali, ale aj otočili výsledok stretnutia vo svoj prospech.

Góly: Husár 3, Polák 2, Péter Baláž 2.