Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

AS Rím do Košíc aj s Tottim

SITA|Publikované 19. aug 2009 o 00:00

Nominácia talianskeho mužstva AS Rím na prvý zápas play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice.RÍM. Zdravotný stav talianskeho futbalového útočníka Francesca Tottiho sa stále zlepšuje a hráčska ikona AS Rím nebude chýbať v Košiciach v prvom zápase play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice na štadióne v Čermeli. Kapitána "vlkov" trápilo pravé koleno, no vyšetrenia aj pondelkové záťažové testy dopadli na výbornú a 32-ročný ofenzívny hráč bude trénerovi Lucianovi Spallettimu v Košiciach k dispozícii. Portál datasport.it však uvádza, že aj keď Totti figuruje v nominácii Rimanov na duel v Košiciach, nenastúpi naň a hrať bude až v nedeľu v lige na pôde FC Janov. V 21-člennom kádri, ktorý odletí do Košíc, nefigurujú Mirko Vučinič, Cicinho, Simone Perrotta a Juan.

Nominácia talianskeho mužstva AS Rím na prvý zápas play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice:

Brankári: Artur, Júlio Sérgio Bertagnoli, Valerio Frasca.

Obrancovia: Vitorino Antunes, Marco Andreolli, Marco Cassetti, Philippe Mexés, Marco Motta, John Arne Riise, Max Tonetto.

Stredopoliari: Matteo Brighi, Alessio Cerci, Daniele De Rossi, Ricardo Faty, Leandro Greco, Stefano Guberti, Jérémy Menez, David Pizarro, Rodrigo Taddei.

Útočníci: Stefano Okaka Chuka, Francesco Totti.

Súvisiace články