Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Arsenal sa bude musieť zaobísť bez Ljungberga, Vieirov štart je otázny

TASR|17. jan 2003 o 18:18

Londýn 17. januára (TASR) - Zdravotné problémy futbalového stredopoliara Fredrika Ljungberga z anglického Arsenalu Londýn sa vystupňovali a svojmu mužstvu ...

Londýn 17. januára (TASR) - Zdravotné problémy futbalového stredopoliara Fredrika Ljungberga z anglického Arsenalu Londýn sa vystupňovali a svojmu mužstvu bude chýbať najmenej ďalšie dva týždne.

"Ljungberg má problémy s achilovkou. Má to zapálené a musíme mu dať nejaký čas na odpočinok," povedal tréner Arsenalu Arsene Wenger. Švédsky futbalista, ktorý vynechal začiatok sezóny pre zranenie boku, zohral v minulej sezóne kľúčovú úlohu v tíme pri zisku domáceho double v Premiership i pohári, keď v oboch súťažiach strelil celkovo 17 gólov.

Arsenal sa v najbližšom ligovom stretnutí s West Hamom United možno bude musieť zaobísť aj bez ďalšieho stredopoliara, kapitána Patricka Vieiru, ktorý sa zotavuje zo zranenia slabín. "O Patrickovi zatiaľ nevieme povedať, či bude hrať. Je už takmer úplne fit, nechceme však príliš riskovať," povedal Wenger.

Súvisiace články