Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Anubis hral oslabený

Sportnet|Publikované 25. okt 2005 o 22:00

Teplička - V treťom kole Obecne ligy v Tepličke v malom futbale sa stretol FC Betols s Peugeotom. Bol to veľmi dobrý a hlavne slušný zápas v podaní

obidvoch mužstiev. Na ihrisku to vyzeralo, že menšiu hernú prevahu má Peugeot, ale FC Betols všetky svoje šance zakončil gólom a už do polčasu mal trojgólový náskok zásluhou Marcinčáka, Hamráka a Ondruška. Druhý polčas začal lepšie Peugeot svoje mužstvo podržal brankár Sonoga.

Druhý zápas bol poznačený slabšou úrovňou, pretože Anubisu chýbal v poli jeden hráč. Túto situáciu dokonale využil Pyrobatys, v ktorého mužstve svoju streleckú formu ukázal hlaven J. Hudran.

Výsledky, 3. kolo: FC Betols - Peugeot 4:1, R. Marcinčák, T. Hamrák, Pe. Ondruško, Ma. Koňak - S. Kračko. Pyrobatys - Anubis 8:2, J. Hudran 4, L. Hudran 2, M. Olejník 2, Mi. Koňak - Murdžák, Varša.

TABUĽKA

1. Pyrobatys 32000117:66

2. FC Betols320017:36

3. Anubis310027:133

4. Peugeot310027:133

Poradie najlepších strelcov: 4 góly - J. Hudran, M. Olejník (Pyrobatys), S. Kračko (Peugeot), 3 góly - Varša, Hudran (Pyrobatys), Murdžák (Anubis), 2 góly - L. Hamrák (Peugeot), Mich. Koňak (Pyrobatys), P. Ondruško (FC Betols).