Štvrtok, 29. júla, 2021Meniny má Marta

Antrax na Floride - Pitlickovci o sťahovaní, Švehlovci nepodliehajú panike

TASR|11. okt 2001 o 22:28

Boca Raton 11. októbra (TASR) - Prípady nakazenia antraxom vo floridskom meste Boca Raton vyvolali paniku v rodine hráča tamojšieho klubu NHL Lanca ...

Boca Raton 11. októbra (TASR) - Prípady nakazenia antraxom vo floridskom meste Boca Raton vyvolali paniku v rodine hráča tamojšieho klubu NHL Lanca Pitlicka, podľa manželky slovenského hokejistu Panthers Róberta Švehlu sa však v tíme o tejto epidémii nehovorí.

"Moja manželka Lisa má strach. Rozprávali sme sa o antraxe a rozhodli sme sa, že ak sa to rozšíri, tak zoberie naše dve deti a pôjde späť do štátu Minnesota. Veď sme priamo v epicentre tejto nákazy," povedal Pitlick pre Ottawu Sun.

Ľudmila Švehlová tvrdí, že panika sa zatiaľ medzi hokejistami nerozšírila: "Samozrejme, že všetci tieto informácie zachytili, veď prípady nakazenia antraxom sa vyskytli práve u nás. Najnovšie vraj toto zistili u nejakej 35-ročnej ženy. Zatiaľ sa však o tom hokejisti nebavia a ani my, manželky. Včera sme sedeli na tribúne zápasu proti Ottawe a vôbec sme sa o tom nebavili."

Súvisiace články