Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Alcomplet už myslí na baráž

Sportnet|Publikované 20. feb 2009 o 23:00

Po včerajšom dohrávanom stretnutí Truck teamu Trebišov s Deltou online Košice pokračuje futsalová regionálna 3b Extraliga záverečným dvojkolom v

sabinovskej hale. Kompletnú tabuľku spoznáme až na budúci týždeň, kedy sú na programe dve dohrávky.

KOŠICE. Už pred zajtrajšími desiatimi zápasmi je jasné, že prvenstvo v regionálnej futsalovej extraligy si vybojoval Alcomplet Košice, ktorý si tak s dostatočným predstihol vybojoval možnosť účasti v baráži o postup do celoslovenskej súťaži.

Voľne je druhé aj tretie miesto

Víťazom extraligy je Alcomplet Košice a nič nemôžu na tom zmeniť ani prípadné dve prehry v najbližšom dvojkole. Hráči lídra si však žiadne zakopnutie v závere sezóny nepripúšťajú a radi by ju ukončili dvomi víťazstvami. Otvorený zostáva ešte boj o ďalšie dve medailové priečky. Najväčším kandidátom na celkové druhé miesto je Kvalita tour Poprad, ktorá by potrebovala na potvrdenie svojej najlepšej sezóny vyhrať oba zajtrajšie zápasy. "Nebude to ľahké, pretože ju čakajú nepríjemné Sobrance a mimoriadne silný domáci Oscar Sabinov. Ak však Kvalita tieto zápasy vyhrá, tak jej druhú priečku nik nezoberie. Na zaváhanie Kvality čaká košická Delta, ktorá má ešte nabitý program, po včerajšej dohrávke ju zajtra čakajú ťažké duely s Veľkou Lomnicou a Sláviou Prešov a potom posledná dohrávka so Sobrancami. Šancu na tretie miesto na úkor Delty majú i Slávia Prešov a Oscar Sabinov. Prešovčania hrajú s Deltou priamy súboj, Sabinovčania musia svoje zápasy vyhrať a čakať na zakopnutia favoritov. Obe družstvá zo Šariša sú veľmi kvalitné a preto konečné rozuzlenie môže byť prekvapujúce. V spokojnom strede tabuľky dohrávajú extraligu Izola Košice i Kentucky Veľká Lomnica. Obe družstvá zabudovali do svojich kádrov šikovných mladých hráčov a už v budúcej sezóne budú určite hrať o najvyššie priečky," prezradil pred finišom 3b extraligy Martin Andor.

.

Program posledného dvojkola

Prvé stretnutie je na programe o 10.00 h: Lion Šatex Poprad Fefa Sobrance, potom budú nasledovať zápasy týchto dvojíc. Alcomplet Košice Truck team Trebišov, Fefa Kvalita Tour Poprad, Izola Košice Truck Team, Lion Štaex Alcomplet, Delta online Košice - FSK Slávia Prešov, Oscar Sabinov Kvalita Tour, Delta online Kentucky V. Lomnica, Lion Šatex FSK Slávia, Oscar Kentucky.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.