Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

AKO TO VIDÍM JA...

Sportnet|Publikované 27. sep 2006 o 22:00

Peter Murinčák, útočník FK Spartak BrekovV našej tradičnej futbalovej rubrike dávame tentokrát priestor hráčovi. Zalovili sme v radoch brekovského

Peter Murinčák, útočník FK Spartak Brekov

V našej tradičnej futbalovej rubrike dávame tentokrát priestor hráčovi. Zalovili sme v radoch brekovského treťoligistu a o názor na účinkovanie klubov I. až V. ligy požiadali Petra Murinčáka.

"Pozorne som sledoval humenské účinkovanie v týždni, keď sa predstavili na pôde favoritov, lebo som očakával, že aspoň raz zabodujú. Nestalo sa, no chýry o hre boli dobré. Káder sa v jeseni doplnil, zdá sa, že aj konsolidoval, teraz len treba preniesť všetko do výkonov na trávniku. Michalovce som osobne videl v domácom stretnutí s Rimavskou Sobotou, pričom najmä po prestávke sa mi ich výkon pozdával. Terajšie postavenie v tabuľke nezodpovedá predsezónnym vyhláseniam, v klube sú asi problémy, na spadnutie je odchod trénera Kisela... Či to pomôže, ťažko povedať. Vo futbalových pomeroch je to však najčastejšie riešenie, i keď zásah už postihol aj hráčsku kabínu. Trebišovský druholigista sa rozbieha prekvapivo pomalšie, no už posledný výkon zverencov trénera Škrlíka jasne naznačil vzostup. Myslím si, že čoskoro sa Trebišov vytiahne v tabuľke podstatne vyššie," podotkol brekovský útočník, pričom v III. lige prišiel na rad práve Spartak. "Tí, čo nám verili, sú určite spokojní, neprajníci musia mlčať, lebo tretie miesto nie je zlé. Vystužili sme obranu, niekedy sa nám síce nedarí podľa predstáv v ofenzíve, no myslím si, že pozíciu v hornej časti tabuľky sme schopní udržať. O postup do našej súťaže sa aj tohto roku snaží dvojica Snina - Stakčín. Sninčania známi kvalitnou prácou s mládežou majú behavý káder dirigovaný trénerom Diňom a útočníkom Lukáčom, Stakčín mužstvo výrazne doplnil, pričom posilou určite bude Mišo Paraska, hráč, ktorý môže zastať miesto v obrane i útoku. Jasenov sa od minulej sezóny stále trápi, viac som čakal od Medzilaboriec, ktoré však majú problémy s hráčskym kádrom. V piatej lige zo štvorice Kamenica, Zubné, Košarovce a Radvaň dávam najväčšie šance na najlepšie umiestnenie Kameničanom, aj keď posledné tri výsledky Zubného ukázali, že môžu riadne potrápiť aj mužstvá ašpirujúce na postup," dodal Peter Murinčák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.