Začal sa Australian Open bez Djokoviča, Slovákov čaká premiéra na ME (TV tipy)

Športový TV program. Hrá sa Australian Open 2022 bez účasti Novaka Djokoviča. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|17. jan 2022 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenskí fanúšikovia si prídu počas týždňa na svoje. Hádzanári pokračujú na domácich ME. V pondelok hrajú dôležitý zápas proti Rusku, ktorým ukončia skupinovú fázu.

Premiérovú účasť na európskom šampionáte si pripíšu futsalisti. Tí vo štvrtok narazia tiež na Rusko. Potom ich čakajú ešte súboje s Poľskom a Chorvátskom.

Zjazdové lyžovanie sa z rakúskeho Zauchensee presúva do talianskeho strediska Cortina d'Ampezzo, kde je cez víkend na programe zjazd a super-G.

Ešte nie je isté, či v Cortine bude štartovať aj Petra Vlhová. S určitosťou už však vylúčila účasť v Garmisch-Partenkirchene (27. až 30. januára).

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Začína sa aj grandslam Australian Open, na ktorom nenastúpi svetová jednotka Novak Djokovič. Srbský tenista totiž neuspel na federálnom súde v Melbourne s odvolaním sa proti opätovnému zrušeniu jeho víza.

Pri Djokovičovej neúčasti môžu o post svetovej jednotky bojovať Daniil Medvedev a Alexander Zverev. Ak jeden z nich turnaj vyhrá, dostane sa na líderskú pozíciu.

Futbaloví priaznivci sa môžu tešiť na pohárové súťaže cez pracovné dni a ligové zápasy počas víkendu. Pokračujú aj hokejová Tipos extraliga či SHL.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

PONDELOK (17. január)

Futbal

  • 18:25 AC Miláno - Spezia Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Bologna FC - SSC Neapol, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:40 AC Fiorentina - FC Janov, Serie A (Nova Sport 4)

Hokej

  • 19:05 Buffalo Sabres - Detroit Red Wings, NHL (Nova Sport 1)
  • 22:05 San Jose Sharks - Los Angeles Kings, NHL (Nova Sport 1)

Tenis

Hádzaná

Florbal

  • 17:00 FBC Trenčín - Dubnica, extraliga (JOJ Šport)


UTOROK (18. január)

Futbal

  • 15:55 Spartak Trnava - WSG Swarovski Tirol, Tipsport Malta Cup (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 17:30 Lazio Rím - Udinese Calcio, Coppa Italia (Sport 1)
  • 18:25 1. FC Kolín - Hamburger SV, DFP Pokal (Nova Sport 1)
  • 19:55 Real Betis - Deportivo Alavés, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:25 Burnley FC - FC Watford, Premier League (Premier Sport 2)
  • 20:40 FC St. Pauli - Borussia Dortmund, DFP Pokal (Nova Sport 1)
  • 20:55 Brighton & Hove Albion FC - Chelsea FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 21:00 Juventus Turín - Sampdoria Janov, Coppa Italia (Sport 1)
  • 21:25 Cádiz CF - Espanyol Barcelona, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 1:35 New York Islanders - Philadelphia Flyers, NHL (Nova Sport 1)

  • 11:00 Skalica - Slovensko U18, SHL (JOJ Šport)

  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 17:30 Banská Bystrica - Michalovce,
  • 18:00 Trenčín - Košice, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Zvolen, Tipos extraliga
  • 18:00 Poprad - Nitra, Tipos extraliga
  • 18:45 Prešov - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 2)

Tenis

Volejbal

  • 17:55 Lokomotiv Kaliningrad - Drážďany SC, Liga majstrov (JOJ Šport)

Americký futbal

  • 2:10 Los Angeles Rams - Arizona Cardinals, NFL (Premier Sport 2)


STREDA (19. január)

Futbal

  • 17:30 US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio, Coppa Italia (Sport 2)
  • 18:00 Trabzonspor - Giresunspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:25 Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach, DFB Pokal (Nova Sport 2)
  • 18:25 RB Lipsko - Hansa Rostock, DFB Pokal (Nova Sport 1)
  • 18:55 Celta Vigo - Osasuna, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:25 Leicester City - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport 2)
  • 20:40 Hertha Berlín - Union Berlín, DFB Pokal (Nova Sport 1)
  • 20:40 TSG Hoffenheim - SC Freiburg, DFB Pokal (Nova Sport 2)
  • 20:55 Brenftord FC - Manchester United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 21:00 Real Sociedad - Atlético Madrid, Copa del Rey (Sport 1)
  • 21:00 Inter Miláno - Empoli, Coppa Italia (Sport 2)
  • 21:25 Valencia CF - FC Sevilla, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 1:05 Washington Capitals - Winnipeg Jets, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:35 Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)
  • 17:00 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)

  • 17:00 Martin - Levice, SHL
  • 17:30 Humenné - Považská Bystrica, SHL
  • 18:00 Dubnica - Žilina, SHL
  • 18:00 Modré krídla Bratislava - Trnava, SHL
  • 18:00 Topoľčany - Skalica, SHL (JOJ Šport)

Tenis

Basketbal

  • 4:05 Golden State Warriors - Detroit Pistons, NBA (Nova Sport 2)

Volejbal

  • 17:55 ASPTT Mulhouse - Vero Volley Monza, Liga majstrov (JOJ Šport)

Futsal

  • 17:25 Srbsko - Portugalsko, ME vo futsale (RTVS Šport)
  • 20:20 Holandsko - Ukrajina, ME vo futsale (RTVS Šport)


ŠTVRTOK (20. január)

Futbal

  • 18:55 Getafe CF - Granada CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 19:00 Elche CF - Real Madrid, Copa del Rey (Sport 1)
  • 20:40 Arsenal FC - Liverpool FC, anglický Ligový pohár - 2. semifinále (Nova Sport 2)
  • 21:00 AS Rím - US Lecce, Coppa Italia (Sport 2)
  • 21:30 Athletic Bilbao - FC Barcelona, Copa del Rey (Sport 1)

Hokej

  • 1:05 New Jersey Devils - Arizona Coyotes, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Anaheim Ducks - Colorado Avalanche, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 11:20 zjazd mužov v stredisku Kitzbühel, Svetový pohár (ČT Sport)

Biatlon

  • 14:15 individuálne preteky mužov v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Tenis

Hádzaná

Volejbal

  • 21:00 Igor Gorgonzola Novara - VK Dukla Liberec, Liga majstrov (JOJ Šport, ČT Sport)

Futsal

  • 17:20 Kazachstan - Slovinsko, ME vo futsale (RTVS Šport)

Snooker

  • 14:00 Shoot Out, 1. deň (Eurosport 2)
  • 16:00 Shoot Out, 1. deň (Eurosport 1)

Golf

  • 21:00 The American Express, 1. deň (Eurosport 2)


PIATOK (21. január)

Futbal

  • 19:55 SK Sigma Olomouc - Spartak Trnava, Tipsport Malta Cup (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 20:25 Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 FC Watford - Norwich CIty, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:55 Olympique Lyon - AS Saint-Étienne, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 Espanyol Barcelona - Betis Sevilla, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 1:05 Boston Bruins - Washington Capitals, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Seattle Kraken - San Jose Sharks, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:00 Skalica - Humenné, SHL (JOJ Šport)
  • 17:00 Levice - Žiar nad Hronom, SHL
  • 17:30 Trnava - Topoľčany, SHL
  • 17:30 Žilina - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 18:00 Brezno - Dubnica, SHL
  • 18:00 Považská Bystrica - Martin, SHL

  • 17:30 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 17:30 Spišská Nová Ves - Košice, Tipos extraliga
  • 17:45 Zvolen - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Nitra - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 19:20 Poprad - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 19:30 Michalovce - Prešov, Tipos extraliga

Zjazdové lyžovanie

  • 11:20 zjazd mužov v stredisku Kitzbühel, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 2)

Biatlon

  • 14:15 individuálne preteky žien v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Skoky na lyžiach

  • 15:45 kvalifikácia v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 1)

Tenis

Basketbal

  • 1:35 Dallas Mavericks - Phoenix Suns NBA (Nova Sport 2)

Hádzaná

Futsal

  • 17:20 Slovensko - Rusko, ME vo futsale (RTVS Šport)

Snooker

  • 13:45 Shoot Out, 2. deň (Eurosport 2)
  • 19:45 Shoot Out, 2. deň (Eurosport 1)

Golf

  • 21:00 The American Express, 2. deň (Eurosport 2)


SOBOTA (22. január)

Futbal

  • 13:25 Everton FC - Aston Villa, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - FC Augsburg, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:55 Arsenal FC - Burnley FC, Premier League (Premier Sport 2)
  • 15:55 Manchester United - West Ham United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:55 Stade Brest - Lille OSC, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:55 Inter Miláno - FC Benátky, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Southampton FC - Manchester City, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:25 FC Sevilla - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Lazio Rím - Atalanta Bergamo, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 RC Lens - Olympique Marseille, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Atlético Madrid - Valencia CF, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 1:05 Carolina Hurricanes - New York Rangers, NHL (Nova Sport 2)
  • 4:05 Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)
  • 18:00 Brynäs IF - Rögle BK, švédska SHL (Sport 1)
  • 19:05 Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:50 zjazd žien v stredisku Cortina d'Ampezzo, Svetový pohár (JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport 1)
  • 11:20 zjazd mužov v stredisku Kitzbühel, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Biatlon

  • 12:40 preteky mužov s hromadným štartom v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 2)
  • 14:55 štafeta žien v v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport)

Skoky na lyžiach

  • 15:50 individuálne preteky v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Tenis

Hádzaná

Volejbal

  • 18:20 UKF Nitra - Slavia EU Bratislava, ženská extraliga (JOJ Šport)

Futsal

  • 17:25 Španielsko - Bosna a Hercegovina, ME vo futsale (RTVS Šport)

Snooker

  • 13:45 Shoot Out, 3. deň (Eurosport 2)
  • 19:45 Shoot Out, 3. deň (Eurosport 1)

Beh na lyžiach

  • 14:45 šprint mužov a žien klasickým spôsobom v Planici, Svetový pohár (Eurosport 1)

Freestylové lyžovanie

  • 11:45 Svetový pohár (JOJ Šport)

Americký futbal

  • 22:30 NFL (Premier Sport 2)

Golf

  • 21:00 The American Express, 3. deň (Eurosport 2)


NEDEĽA (23. január)

Futbal

  • 12:25 Cagliari Calcio - AC Fiorentina, Serie A (Nova Sport 3)
  • 12:55 FC Metz - OGC Nice, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 13:55 Granada CF - CA Osasuna, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:55 Crystal Palace - Liverpool FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 14:55 Leicester City - Brighton & Hove Albion FC, Premier League (Premier Sport 2)
  • 14:55 Clermont Foot - Stade Rennes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 15:25 RB Lipsko - VfL Wolfsburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:10 Real Madrid - Elche CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:00 Montpellier HSC - AS Monaco, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:00 Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 2)
  • 17:25 Chelsea FC - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:25 Hertha Berlín - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:15 Empoli FC - AS Rím, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:15 AC Miláno - Juventus FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:40 Paríž St. Germain - Stade Reims, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Deportivo Alavés - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 1:05 Washington Capitals - Ottawa Senators, NHL (Dajto, Nova Sport 1)
  • 4:35 San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)
  • 16:40 HC Sparta Praha - Rytíři Kladno, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 19:05 Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:55 Dubnica - Modré krídla Bratislava, SHL (JOJ Šport)

  • 16:00 Banská Bystrica - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 16:00 Nové Zámky - Slovan Bratislava, Tipos extraliga
  • 16:00 Zvolen - Košice, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 17:00 Trenčín - Nitra, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 19:15 Poprad - Michalovce, Tipos extraliga (Sport 2)

Zjazdové lyžovanie

  • 10:30 slalom mužov v stredisku Kitzbühel - 1. kolo, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 2)
  • 11:30 super-G žien v stredisku Cortina d'Ampezzo, Svetový pohár (JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport 2)
  • 13:30 slalom mužov v stredisku Kitzbühel - 2. kolo, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 2)

Biatlon

  • 12:05 štafeta mužov v v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:05 preteky žien s hromadným štartom v Anterselve, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Skoky na lyžiach

  • 15:50 individuálne preteky v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)

Tenis

Basketbal

  • 2:05 Milwaukee Bucks - Sacramento Kings, NBA (Nova Sport 2)
  • 20:05 Real Madrid - FC Barcelona, španielska liga (JOJ Šport)

Hádzaná

MMA

  • 4:00 Francis Ngannou vs. Ciryl Gane, UFC 270 (Premier Sport 1)

Snooker

  • 14:30 Shoot Out, 4. deň (Eurosport 2)
  • 19:45 Shoot Out, 4. deň (Eurosport 1)

Freestylové lyžovanie

  • 13:10 Svetový pohár (JOJ Šport)

Americký futbal

  • 2:10 NFL (Premier Sport 2)
  • 22:30 NFL (Premier Sport 2)

Golf

  • 21:00 The American Express, 4. deň (Eurosport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>