Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Ako bude vyzerať káder FC VSS Košice?

Bohuslav Matia|Publikované 2. feb 2016 o 23:00

To je otázka, ktorá v týchto dňoch mimoriadne zaujíma všetkých jeho fanúšikov.

Ako bude vyzerať káder FC VSS Košice, lídra druhej futbalovej ligy, v druhej polovici sezóny?

KOŠICE. Vedenie klubu zatiaľ garantuje minimum príchodov a skôr rieši hráčov, ktorí z Čermeľa odchádzajú, respektíve radi by odišli.

Preto sme sa športového riaditeľa FC VSS Jána Lesniaka opýtali, či už majú nejaký výstup zo Slovenského futbalového zväzu ohľadom Martina Bukatu, ktorému mala 31. januára vypršať výpovedná lehota, či Františka Pavúka, ktorý tiež argumentuje svoje rozhodnutie odísť tým, že dal v Košiciach výpoveď, ktorú mu zväz schválil...

„Nič, zatiaľ nemáme nič, takže k tomu sa vyjadriť ešte nemôžeme.“

A čo Tomáš Huk, lebo v Dunajskej Strede a Trnave, ktorá má údajne tiež oňho záujem, sú už veľmi netrpezliví...

„Ani v jeho prípade nie je nič nové, stále je u nás a do konca tohto týždňa by sa všetko malo vyriešiť.“

Do konca tohto týždňa... Táto formulka by mala platiť aj v prípade Brazílčana Lucasa, ktorý je v Košiciach stále na skúške, či ďalších „rozrobených“ hráčov, ktorých má vedenie klubu vo výhľade, že by mohli na jar mužstvo posilniť.

„Áno, o Brazílčanovi Lucasovi sa rozhodne do konca týždňa, všetko závisí od hlavného trénera Galka. Do konca týždňa by malo byť jasné aj to, ktorí z hráčov, s ktorými rokujeme, by mohli náš mančaft posilniť.“

Je už spečatené, že ho posilnil brankár Marián Kello?

„Ešte nie, zmluva ešte nie je podpísaná, ale dohodnutí s ním sme, takže podpis je už iba formalita, možno sa tak stane dnes, možno zajtra. Zatiaľ sme dohodnutí do konca tejto sezóny, potom budeme riešiť možnosti ďalšej spolupráce,“ povedal nám športový riaditeľ FC VSS Košice Ján Lesniak.

Autor: Bohuslav Matia

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.