Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Aj žiaci o majstrovské body

Sportnet|Publikované 12. aug 2008 o 22:00

SPIŠSKÁ NOVÁ VES Seniori FK Spišská Nová Ves hrali už druhé kolo, dorastenci II. ligy začínajú boj o majstrovské body v utorok doma s Lokomotívou

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Seniori FK Spišská Nová Ves hrali už druhé kolo, dorastenci II. ligy začínajú boj o majstrovské body v utorok doma s Lokomotívou Košice a v sobotu začali hrať v prvom kole aj žiaci II. ligy.

Výsledky II. liga starší žiaci : KAC Košice B Spišská nová Ves B 7:1 (4:1), Biacovský.

Po stretnutí tréner Alexander Nagy povedal:

"Bolo to moje veľké sklamanie v prvom majstrovskom zápase, pretože mužstvo nezvládlo obrannú činnosť. Hra z našej strany nebola taká zlá, ako ukazuje výsledok. Domáci boli veľmi efektívni, pretože z ôsmych možností ohrozenia našej brány dali sedem gólov po veľkých chybách brankára a obrancov. Napriek tomu, že za domáce mužstvo hrali viacerí starší hráči, výsledok je pre nás zahanbujúci a dovolím si tvrdiť, že je dôsledkom tréningových výpadkov v príprave na sezónu 2008/2009."

Mladší žiaci: KAC Košice B Spišská Nová Ves B 8:0 (5:0)

Ján Fabián tréner SNV:

"Na strane súpera bola fyzická prevaha a rozhodol vekový rozdiel hráčov. Súper vyhral vysokým rozdielom zaslúžene."

Spišské Vlachy Spišská Nová Ves C 1:4 (0:1), Beňa 2, Feher, Šomšák.

Pavol Kubus tréner SNV:

"Počas celého zápasu sme mali prevahu, prakticky sa hralo na jednu bránu. Súper mal dve šance, druhú šancu využil. Moji chlapci podali dobrý výkon. Súper sa snažil hrať kombinačný futbal, myslím si, že sme ho technicky a fyzicky prevýšili a zaslúžene sme vyhrali."

Starší žiaci športového strediska športových futbalových tried sa v dňoch 4. 6. augusta 2008 zúčastnili na futbalovom turnaji v Českej republike, v Bílovci. V rámci prípravy na novú sezónu dosiahli prijateľné výsledky.

Vedúci športového strediska Bartolomej Ogurčák hodnotil turnaje nasledovne"

"Futbalového turnaja v Bílovci sa zúčastnilo osem družstiev. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín, v A skupine bojovali o víťazstvo štyri družstvá ročníka 1994, v B skupine štyri družstvá ročníka 1996 a mladších. Chlapci v A mužstva sa umiestnili na treťom mieste, chlapci B mužstva na druhom mieste. Odohrali sme tri kvalitné zápasy v jednej i druhej skupine V A - skupine sme porazili domáce mužstvo 6:2, Vítkovice nás zdolali 4:0, s Krakovom sme remizovali 4:4 a lepším skóre sme bojovali o tretie miesto, kde sme zdolali Krakov B 5:0.

Vyjadrujem spokojnosť s výsledkami v skupine, hrali sme s rovnocennými súpermi, naše výkony boli na solídnej a možno povedať na dobrej úrovni. V zápase s Vítkovicami sme dostali dosť lacné góly, ale výkonom sme nesklamali, napriek tomu, že výsledok je dosť vysoký. Bola to dobrá príprava na boje v našej 1.lige."

Výsledky:

A skupina :SNV A - Bilovec A 6:2 (3:2), Feher 6, SNV A - Vitkovioce 0:4 (0:1), SNV A - Katovice A 4:4 (1: 3), Feher 2, Beňa, Sagula

B skupina: SNV B - Bilovec B 7:0 (3:0), Gonda 3, Kozela 2, Hamrak, SNV B - Jakubcovice 3:0 (2:0), Gibala, Pilat, Topoli, SNV B - Katovice B 2:1 (2:1), Kozela 2.

Zápas o 3. miesto: Sp. Nová Ves A - Katovice B 6:0 (1:0), Feher 2 , Beňa 2, Sagula Tomaščik.

Finále: Sp. Nová Ves B - Vítkovice 0:4

Poradie: 1. Vítkovice, 2. Sp. Nová Ves B, 3. Sp. Nová Ves A, 4. Katovice

Najlepší hráč: Matej Feher Sp. Nová Ves A, najlepší brankár Stanislav Filip Spišská Nová Ves B.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.