Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Agassi sa postaral o tri stehy na ústach svojej manželky

SITA|Publikované 16. apr 2007 o 07:42

HOUSTON 16. apríla (SITA, AP) - Troma stehmi na perách Steffi Grafovej sa skončilo benefičné predstavenie bývalej ženskej tenisovej jednotky "ruka v ruke" s jej manželom Andrem Agassim na antukovom dvorci ...

HOUSTON 16. apríla (SITA, AP) - Troma stehmi na perách Steffi Grafovej sa skončilo benefičné predstavenie bývalej ženskej tenisovej jednotky "ruka v ruke" s jej manželom Andrem Agassim na antukovom dvorci v texaskom Houstone po nedeľnom závere turnaja ATP ATP U.S. Men's Clay Court Championships. Známy tenisový pár sa v rámci exhibície, ktorá je súčasťou šou Oprah Winfreyovej "Veľký dar" a jej výťažok bude venovaný základnej škole v blízkosti Houstonu, postavil proti dvojici školákov. Bývalí profesionáli sa na dvorci pohybovali s hendikepom - museli sa držať za ruky, a tak raketa z ľavej ruky pravorukého Agassiho skončila pri švihu na tvári jeho partnerky. Steffi musela so zakrvavenými ústami z dvorca odísť v sprievode manžela a v útrobách štadióna jej peru zašili troma stehmi. Ako po krátkom zákroku organizátori oznámili, raketa našťastie nezasiahla zuby 22-násobnej grandslamovej víťazky. "Je v poriadku, bola to iba nešťastná nehoda," komentoval Agassi.

Napriek nepríjemnej udalosti do nedele na účet dobročinnej akcie prišlo najmenej 225 000 dolárov. Zhodou okolností Graffovej pery zašíval práve lekár, ktorý bol za stretnutie so slávnou dvojicou ochotný zaplatiť 70 000 USD.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.