Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

AC Miláno nebude Rivaldovi brániť v odchode

SITA|19. sep 2003 o 15:37

MILÁNO 19. septembra (SITA, Reuters) - Viceprezident AC Miláno Adriano Galliani vyhlásil, že ak Brazílčan Rivaldo požiada o uvoľnenie, klub mu nebude klásť nijaké prekážky. Rivaldo sa na začiatku novej sezóny neobjavoval v zostave víťaza Ligy majstrov, pr

eto začali médiá špekulovať, že v AC nie je šťastný. Galliani, ktorý milánskemu klubu fakticky šéfuje (prezident Silvio Berlusconi vykonáva funkciu talianskeho premiéra), uviedol, že medzi Rivaldom a AC nie sú nijaké problémy, ale zároveň dodal, že ak bude chcieť brazílsky útočník odísť, nebudú mu robiť problémy. "Ak sa mu u nás páči, zostane. Ak nie a požiada o uvoľnenie, pustíme ho. Doposiaľ však nenaznačil, že chce odísť," povedal Galliani.

Rivaldovi sa po prestupe z Barcelony do AC Miláno na novom pôsobisku veľmi nedarí a vo finálovom stretnutí Ligy majstrov 2002/2003 sedel iba na lavičke náhradníkov. Nehral ani v úvodnom zápase nového ročníka LM proti Ajaxu (1:0), prednosť dostal jeho krajan Kaka. Rivaldo má s AC zmluvu do júna 2005.

Súvisiace články