Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

82. ROČNÍK V KOCKE

Sportnet|Publikované 2. okt 2005 o 22:00

Muži: 1. David Maiyo 2:16:07, 2. David Kosgei (obaja Keňa) 2:16:24, 3. Jan Bialk (Poľ.) 2:16:48, 4. Collins Edep (Keňa) 2:17:34, 5. Sammy Rotich

(Keňa) 2:17:44, 6. Andy Jones (V. Brit.) 2:17:55, 7. Pawel Ochal (Poľ.) 2:19:57, 8. Marcel Matanin (SR, Obalservis Košice) 2:20:37, 9. Leszek Biegala (Poľ.) 2:21:32, 10. Kijotaka Šimamura (Jap.) 2:21:41.

Ženy: 1. Edyta Lewandowská (Poľ.) 2:37:48, 2. Jenny

Clagueová (V. Brit.) 2:38:04, 3. Svitlana Nechorošová (Ukr.) 2:40:37, 5. Sylvia Bíliková (AŠK Skalica) 3:07:58, 6. Anna Balošáková (ŠKP Čadca) 3:14:04, 7. Erika Billá (Belle Export Import/SR) 3:14:30)

Vozičkári: 1. Daniel Kukľa (Mladosť Bratislava) 51:14, 2. Dušan Ščambura (AK Olomouc) 1:17:45, 3. Dušan Pitoňák (Štrba) 1:19:05, 4. Igor Grigorijev (Mafis Kyjev) 1:23:25.

POLMARATÓN

Ženy: 1. Katarzyna Czubská (Poľ.) 1:21:35, 2. Zuzana

Nováčková (MAC Rača) 1:21:55, 3. Ingrid Vančišinová (TJ Stročín) 1:25:49, 4. Lenka Ilavská (Važec) 1:26:47, 5. Judit Eiserleová (Maď.) 1:28:23, 7. Eva Ugray (Maď.) 1:30:46, 8. Ivana Bujňáková (Heineken) 1:38:28, 9. Andrea Antal (Maď.) 1:41:05, 10. Katalin Pál (Maď.) 1:41:32.

Muži: 1. Miroslav Vanko (SR/Obalservis Košice) 1:08:34, 2. Imrich Magyar (SR/AMK Nové Zámky) 1:11, 36, 3. Branislav Arbet (SR/JM Demolex Bardejov) 1:12:53, 4. Pavel Michna (ČR) 1:14:06, 5. Roland Soltész (Maď.) 1:14:08, 7. Martin Vrábel 1:15:28, 8. Kornel Biringer (obaja UMB B. Bystrica) 1:15:34, 9. Michal Lami (BMX klub Košice) 1:15:48, 10. Tomáš Drenčák (Akademik TU Košice) 1:15:58.

Korčuliari - muži: 1. Petr Bílek (ČR), 2. Tomáš Rosíval, 3. Marek Novysedlák (obaja SIC Košice), 4. Ondrej Urban (Ententiki Prešov) všetci 39:06, 5. Rastislav Slavkovský (Inlajn.cz) 39:07, 6. Igor Špendel (Ententiki Prešov), 7. Tomáš Tache (SIC Košice), 8. Marián Miškovič (Ferado) všetci 42:08, 9. Juraj Tache (SIC Košice), 10. Jozef Liskaj (BS Tatran Turany) obaja 43:31.

Ženy: 1. Zuzana Wagnerová (Speedskater Dusseld.), 46:19, 2. Martina Dúbravová (Rollerblade SLovakia) 46:43, 3. Slávka Kollárová (Poprad) 48:19, 4. Lucia Petrovičová (Košice) 48:58, 5. Terézia Vargová (Košice) 49:12, 6. Klára Bubeníková (ČR) 49:58, 7. Vladimíra Štefančíková (Ententiki Prešov) 50:52, 8. Daniela Pastieriková (SIC Košice) 52:57, 9. Ľudmila Škradová (Stepné kozy zo Šale) 53:20, 10. Barbora Stančíková 53:32.

Majstrovstvá Slovenska v maratóne:

Muži: 1. Marcel Matanin (Obalservis Košice) 2:20:37, 2. Imrich Pástor (Obalservis Košice) 2:31:51, 3. Peter Prešneider (AŠK Skalica) 2:35:45.

Družstvá: 1. Obalservis Košice 10 b., 2. AŠK Skalica 14.

Ženy: 1. Sylvia Bíliková (AŠK Skalica) 3:07:58, 2. Anna Balošáková (ŠKP Čadca) 3:14:04, 3. Eva Seidlová (AK Tlmače) 3:37:25.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.