Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

1. MHK v Zubří nezaváhal

Sportnet|Publikované 6. okt 2002 o 22:00

Hádzanárska HIL (Handball International League) mužov pokračovala troma stretnutiami 7. kola: HC Zubří - 1. MHK Košice 27:34 (16:19) Zápas

HC Zubří - 1. MHK Košice 27:34 (16:19)

Zápas začali lepšie hostia a po 30 minútach si vybudovali 3-gólový náskok. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, Košice mali miernu prevahu a tak hostia zaslúžene vyhrali.

Najviac gólov: Pavlík 9, Klimek 7 - Justus 12/6, Kleis 6, pok. hody: 0/0 - 6/6, vylúčení: 5 - 3, rozhodovali: Horáček a Novotný, 600 divákov.

ŠKP Sečovce - ŠKP Bratislava 22:17 (9:7)

Sečovce mali výborný nástup do zápasu, keď viedli už 7:2. Súper však ešte do polčasu znížil na prijateľných 9:7. Po zmene strán však opäť dominoval domáci tím a vybojkoval si zaslúžené víťazstvo.

Najviac gólov: Servátka 5, Tabačko 3/2 - Piteľka 6/4, Hlavtúr 3, pok. hody: 2/2 - 5/5, vylúčení: 6 - 4 , ČK: Murín - Pazdeda po 3 vylúčeniach, rozhodovali: Mihálik, Ondogrecula, 500 divákov.

Štart Nové Zámky - Radegast Frýdek-Místek 28:32 (11:15), najviac gólov: Tomáš Stráňovský 7, Bohunický 7, Galla 5 - Valo 8, Kraus 6.