Slovenská hokejová liga

Radosť hokejistov Žiliny
ne 19:55
Žilina vstúpila do finále poriadnou kanonádou, s Prešovom nemala zľutovanieV druhej tretine strelila Žilina päť gólov.
ne 19:55
Vlci Žilina - HC Prešov: ONLINE prenos z 1. zápasu finále play-off SHL.online
ne 14:30
Tipos SHL: Žilina sa ujala vedenia vo finálovej sérii, Prešov utrpel debakelSledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. zápasu finále play-off SHL: Vlci Žilina - HC Prešov.
ne 14:30
Radosť hráčov HC Prešov.
Matej Hankne 07:00
Idú za bolesťou, sú hladní po výhre. Prešov je oproti Žiline vo výhodeŠtartuje finále Slovenskej hokejovej ligy, ktoré rozhodne o postupujúcom do Tipos extraligy.
Radosť hráčov Vlci Žilina.
08.04.2024
Žilina sa vyhla siedmemu zápasu, o extraligu zabojuje proti PrešovuHrdinom zápasu bol Juraj Bezúch.
08.04.2024
07.04.2024
Ustrážili si čisté konto. Prešovčania oslavujú postup do finálePovažská Bystrica im v piatom semifinále nestrelila ani gól.
07.04.2024
Hokejisti Vlci Žilina.
06.04.2024
Žilinčania sa priblížili postupu do finále. Uspeli v 12-gólovej prestrelkeŠiesty duel je na programe v pondelok v Dubnici.
06.04.2024
Momentka zo zápasu Považská Bystrica - Prešov
05.04.2024
Považania nezvládli dobre rozohraný zápas, Prešov si vybojoval mečbal v predĺženíPrešov dokázal vyrovnať v poslednej minúte stretnutia.
05.04.2024
04.04.20241
Prešov si prinavrátil vedenie v sérii, Považanom nastrieľal päť gólovPrešov vedie v sérii 2:1.
04.04.20241
Momentka zo zápasu Žilina - Dubnica
03.04.2024
Dráma až do posledných minút. Dubnica dokonala druhé prekvapenie v nájazdochPiaty duel série sa hrá v sobotu v Žiline.
03.04.2024
Radosť hráčov Dubnice.
02.04.2024
Dubničania nedajú Žiline nič zadarmo, na domácom ľade stiahli vedenie favoritaO výhre domácich rozhodol skúsený útočník Marek Hovorka.