Filip Polášek

štvorhra


Narodený: 

21. júla 1985 vo Zvolene

Výška, váha:

193cm, 85kg

Účasť na OH:

-

Špecialista na štvorhru, po boku Chorváta Ivana Dodiga vyhral Australian Open 2021, boli semifinalisti vo Wimbledone 2019 a na Australian Open 2020, vyhrali turnaj Masters v Cincinnati 2020.

Na okruhu ATP vyhral vo štvorhre pätnásť turnajov. Prvýkrát ukončil kariéru v novembri 2013 pre zdravotné problémy. Následne takmer päť rokov netrénoval, venoval sa výchove talentov.

ŠTVORHRA: PROGRAM A VÝSLEDKY NA LOH TOKIO 2020 / 2021

Filip Polášek sa predstaví v akcii v sobotu 24. júla alebo v nedeľu 25. júla (1. kolo) /v prípade postupu doplníme ďalší program/.

Ilustračná fotografia z OH Tokio 2020 / 2021.
Ruska kritizovala rozhodcov, trénovať nebude môcť ani dva roky po vojneTrénerka z Ruska dostala trest.
Randolph Ross na OH 2020 v Tokiu.
Dopingovej kontrole predložil falošné dokumenty. Olympijský víťaz dostal dištancOpakovane nebol k dispozícii pri náhodnej dopingovej kontrole.
Ilustračná fotografia.
Zmanipulovali výsledky? Albánec mohol byť na olympiáde podvodomVyšetrovaný je aj prezident atletickej federácie.
V Tokiu 2020 bozkáva zbraň, s ktorou si vystrieľala olympijské zlato.
1
Olympijská šampiónka nemá rada chrobáky. Doma, na strelnici ani v hlaveV Tokiu ma už triaslo ako dvojku plech, spomína Zuzana Rehák Štefečeková.
1
Olympijské kruhy.
Mal podplácať organizátora olympiády. Obvinili šéfa japonského vydavateľstvaCuguhiko Kadokawa prijal zodpovednosť a vzdal sa funkcie predsedu spoločnosti Kadokawa Group.
Harujuki Takahaši.
Škandál po olympiáde v Tokiu, 78-ročný Takahaši čelí už trom vážnym obvineniamBývalý člen organizačného výboru OH v Tokiu je podozrivý z úplatkárstva.
Zhasínanie olympijského ohňa na OH Tokio 2020 / 2021.
Člen organizačného výboru OH v Tokiu má problémy. Je podozrivý z úplatkárstvaAoki Holdings zabezpečovala odevy pre účastníkov OH v Tokiu.
Zlatá medaila z OH Tokio 2020.
Športovkyni ukradli zlatú medailu z olympiády, našla ju v odpadkovom košiNálezca odovzdal medailu polícii.
Ilustračná fotografia.
Pandémia olympiádu v Tokiu výrazne predražila. Stála dvakrát viacPôvodné odhady po preložení olympiády však hovorili ešte o vyššej sume.
Britská štafeta na OH v Tokiu, CJ Ujah prvý zľava.
Doping na olympiáde. Kanaďania dodatočne získali strieborné medaily z TokiaČína sa posunula na bronzovú pozíciu v štafete.
Zobraziť viac