Wolverhampton Wanderers

Novinky o Portugalsku na MS vo futbale 2022

Cristiano Ronaldo v drese Al-Nassr.
Martin Kozinka26.02.20232
Ronaldo je konečne šťastný. Hráči pred ním makajú viac. Pošlú mu United medailu?Cristiano Ronaldo od svojho príchodu do Saudskej Arábie motivuje spoluhráčov.
Fernando Santos na MS vo futbale 2022.
15.12.2022
Mourinho možno povedie budúceho súpera Slovákov. Portugalský tréner skončilSantos sa ujal svojho postu v roku 2014.
15.12.2022
Cristiano Ronaldo a tréner Fernando Santos.
11.12.202222
Figo skritizoval trénera Portugalska: Ronaldo na lavičke? Bola to chybaBude Ronaldo pokračovať v reprezentácii?
Gareth Southgate utešuje Harryho Kanea.
Titanilla Bőd11.12.20222
21. deň MS: brankár s rekordom, slzy velikánov a spontánny bozk na holú hlavuHarry Kane poslal druhú penaltu vysoko nad.
Tréner Maroka Walid Regragui nad hlavami svojich zverencov.
Titanilla Bőd10.12.202216
Sme Rocky Balboa šampionátu, tvrdí tréner, ktorého si desať rokov nevšímaliWalid Regragui prebral marockú reprezentáciu pred štyrmi mesiacmi.
Youssef En-Nesyri kedysi a dnes.
Ivan Mriška10.12.20222
Kopal len na ulici. Hrdinovi Maroka zachránil kariéru kráľJúsuf En-Nesjrí rozhodol o triumfe Maroka nad Portugalskom 1:0.
Ronaldo na kolenách, plakal. Boli to zrejme jeho posledné majstrovstvá sveta.
Pavol Spál10.12.202253
Zronený Ronaldo na kolenách, zrútil sa a plakal. Maroko sa zapísalo do dejín Je neprijateľné, aby zápas rozhodoval argentínsky rozhodca, hromžil Pepe.
Cristiano Ronaldo Portugalsko nespasil. Maroko prekvapivo postupe do semifinále.
10.12.202223
Ronaldo sa lúči s MS. Maroko prekvapivo vyradilo favorizované PortugalskoMaroko dnes zdolalo Portugalsko v zápase štvrťfinále MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok.
Maroko - Portugalsko: ONLINE prenos zo zápasu na MS vo futbale 2022 dnes.online
MS vo futbale 2022: Maroko šokovalo Portugalsko a postúpilo do semifinále Maroko a Portugalsko dnes hrali štvrťfinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste s nami online prenos komentovaný minútu po minúte.