Titanilla Bőd10.12.2022
Úspechy i kontroverzie. O Austrálčana je záujem, Poliak si zavaril debatou s novinármiAký osud čaká trénerov po svetovom šampionáte?
Samuel Eto'o
07.12.2022
Eto’o sa ospravedlnil za útok na fanúšika Alžírska, ktorý ho vraj vyprovokovalŽelám si, aby alžírski fanúšikovia našli pokoj a preniesli sa cez sklamanie z bolestivej prehry, ktorá je už minulosťou, uviedol Eto’o.
07.12.2022
Radosť Švajčiarska na MS vo futbale 2022.
03.12.20223
Švajčiari oslavovali góly politickými gestami, Kamerun potešil AfrikuAký bol piatok na MS vo futbale 2022?
03.12.20223
Sklamaný Luis Suárez.
Titanilla Bőd02.12.202213
Trinásty deň MS: Vypadli sme? Nevadí, hlavne že Suárez plače, reagovali GhančaniaKomu adresoval svoje slová Cristiano Ronaldo?
Momentka zo zápasu Brazília -Kamerun na MS vo futbale 2022.
02.12.2022
Brazília senzačne prehrala. Kamerun ju zaskočil gólom v nadstavenom časeBrazília nestačila na Kamerun v zápase MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok.
02.12.2022
Kamerun - Brazília: ONLINE prenos zo zápasu na MS vo futbale 2022 dnes.online
02.12.2022
MS vo futbale 2022: Brazília nečakane prehrala s KamerunomKamerun a Brazília dnes hrali svoj tretí zápas v skupine G na MS vo futbale 2022 v Katare. Kamerun vyhral 1:0. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.
02.12.2022
Ako skončia posledné zápasy skupiny na MS vo futbale 2022 dnes?analýza
Michal Šášky02.12.20226
Kórejčanom nepomôže ani dvanásť Kimov, glosuje Goffa veriac favoritomAko vyzerá postupová matematika na dnes?
MS vo futbale 2022: Program na dnes (piatok, 2. december)
02.12.2022
Program a výsledky na MS vo futbale 2022 na dnes (piatok, 2. december)Pozrite si program na dnes na MS vo futbale 2022. Aké výsledky prinesie piatok, 2. december?
02.12.2022
Brankár Kamerunu André Onana a švajčiarsky útočník Breel Embolo na MS 2022.
29.11.2022
Tréner Kamerunu rázne zakročil. Škriniarov spoluhráč na MS dohralDvadsaťšesťročný brankár pôsobí v Interi Miláno.
29.11.2022
Bruno Fernandes.
Titanilla Bőd29.11.202228
Deviaty deň MS: Dúha na ihrisku a ďalšia darovaná penalta pre PortugalskoPostup do osemfinále si zabezpečili ďalšie dva tímy.