10.10.2019, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení r a DZ VsFZ na 12.-13.10.2019

10.10.2019, Ž - admin VsFZ

Vynútené zmeny v obsadení R a DZ na 12.-13.10.2019

  Zmeny v obsadení na 12. - 13.10.2019

Dospelí

Giraltovce – Spišská Nová Ves Tabaka, Jurašek, Adamčo

Bardejovská Nová Ves – Humenné Maliňák za Drenka,

Krompachy – Kalša Marko za Gabštúra, DZ Bančanský za Barvirčáka

Lipany – Poprad B DZ Novysedlák za SFZ 

Svit – Medzilaborce P. Kmec, S. Vass, R. Bobko st., DZ Štofka za Knuta

Záhradné – Gerlachov Vrábeľ, D. Bobko, Horochonič,

Kračúnovce – Ľubotice D. Mano za Žofčáka, 

Nižný Hrušov – Demjata DZ Knut za Štofku,

Veľké Kapušany – Kechnec Šuba, Nosáľ, Drenko,

Sokoľany – Pavlovce Pavlovský ml., P. Bednár, Knap,

Geča – Slávia TU Žofčák za D. Mana,

Kysak - Košická Nová Ves Kozák za Kunza 

Kokšov-Bakša – Rožňava Žofčák za D. Mana,

Poproč – Lokomotíva Košice Petraššovitš za Jančára,

Úpor – Vinné Okruhľanský za Marka,

Streda – Čičarovce Jančár za Petraššovitša,

Sečovská Polianka – Hencovce Zrebňák, Dušek, Želizňák,

Borov – Belá Bali-Jenčík za Fedáka,

Ptičie – Jasenov DZ Tkáč za Dzida,

Koprivnica – Čirč Kuspan, Miloš Hudák, Brutvanová,

Chminianská Nová Ves – Kamenica T. Končár za Brutvanovú,

Gaboltov – Veľký Šariš 12.10. 13:30 Jasečko za Maliňáka,

Široké – Torysa Čiernik za J.Mišenčíka, Gabštúr za T. Končára,

Nálepkovo – Gelnica DZ Chmura za Repaského,

Levoča – Hranovnica Kunzo za Okruhľanského,

Ľubica – Harichovce P. Greško, J.Mišenčík, Pristáč, 

Sp. Stará Ves -Vikartovce Kandráč za Jakubča.

Dorast

Bardejov – Zvolen Miloš Hudák, T. Končár, Brutvanová iba U19,

Janočko Akadémia – Vranov Horváth, Jačár,

Spišská Belá – Košická Nová Ves Greš za Pavlovského ml.,

Stará Ľubovňa - Giraltovce Madar za Adamča 

Svidník – Sabinov Šmajda za Homoľu,

Poproč – Sokoľany v Turni V. Tóth za Kuspana,

Geča – Drnava Fotta za Petraššovitša,

Spišské Podhradie – Vikartovce Pavlovský ml. za Greša,

Ľubica – FAM Poprad Gavalier,

Poprad – Banská Bystrica Dzivjak, Drenko, Haviarik.

Žiaci

Janočko AC – Šaca Petraššovitš za Jančára,

Trhovište – Strážske Kurták za Hrindu,

Čaňa – Junior KE Novák za Gordoňa,

FAM Poprad – Levoča o 9:30 a 11:15 Gavalier,

Podolínec - Lendak R.Beňo za Gabštúra,

Humenné – Michalovce Godžák za Gubu,

FC Košice – Trebišov Hrebeňár, Pohánka.

Prečítané: 993x